Tuning Party Margita-Ilona je jediný zraz, na ktorý je treba priniesť aj plavky! Každý návštevník má vo vstupnom zarátaný aj vstup na kúpalisko. To treba využiť a schladiť sa v bazénoch spolu so sexi babami.

Akcia začína v piatok 27.5 od 17.00 h. Už na prvý večer si organizátori pripravili koncert Kali & DJ Mako. Kali predstaví svoj nový singel s názvom UDRI a priamo na akcii sa k nemu bude točiť videoklip! Po Kaliho vystúpení príde vyvrcholenie večera v podobe známeho slovenského DJ Milan Lieskovského, takže o zábavu bude určite výborne postarané!

Snáď sa potešia aj audiofili, ktorí majú vo svojich autách decibely. Počas piatkovej noci prebehne súťaž dB Drag Racing a na svoje si prídu aj tie najvysvietenejšie a najvyblikanejšie autá v night show a to všetko za sprievodu dobrej hudby až do rána.
V sobotu ráno vás privíta moderátor a z mnohych akcií známy DJ Tomáš Kováč, ktorý okrem tradičných vtipov a švandy bude odvážlivcov vyzývať k štartu na jazdu zručnosti, ktorá bude prebiehať v dopoludňajších hodinách. Po nej si budete môcť zmerať hlučnosť svojho výfuku. Pre audiofilov bude pre zmenu na programe meranie sound quality autio zástavieb EASCA SQL.

Priestor dostanú aj vyznávači spálených gúm, ktorí sa budú môcť vyšantiť na uzavretom parkovisku, či už s predohrabom alebo zadohrabom. Tuning Party Margita-Ilona je jediný zraz, na ktorý je povinnosťou priniesť si aj plavky! Prečo? Lebo každý návštevník má v cene vstupného zarátaný aj vstup na kúpalisko. To treba využiť a schladiť sa v bazénoch spolu s babami. Večer zakončí žrebovanie tomboly a odovzdanie pekných trofejí pre najkrajšie autá zrazu a víťazov ostatných disciplín.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 18 obrázkov