Cenovo najdostupnejšiu skupinu zastupuje firma JOM, známa tiež svojou produkciou podvozkovej techniky, či iných doplnkov. Cena za sedačku sa začína už na 100 € za kus s DPH. JOM je nemecká firma, ktorá v sfére tuningových a auto doplnkov pôsobí už roky.

Strednou triedou a zlatou cestou v pomere kvalita/cena/dizajn je výrobca DTS, ktorý ponúka viac ako 30 dizajnových modifikácií sedačiek v cenovej hladine už od 120 €. Značka DTS, tak ako aj v iných segmentoch, ktorými sú podvozky, rozširovacie a redukčné podložky... sa zameriava predovšetkým na vysokú kvalitu v prijateľnej cenovej hladine.

Top kategóriu v ponuke spoločnosti TUNING 4 YOU je výrobca Konig. Je nie len výrobcom športových a tuningových sedačiek, ale v tomto obore je aj špecialistom. Výrobou autosedačiek sa zaoberá aj v „bežnom “ segmente sériových áut. Od osobných, cez nákladné až po autobusy. Kto hľadá špičkovú kvalitu a I. triedu, práve pre neho je určená značka Konig.

Keďže produktov a výrobcov sedačiek je ozaj veľa, spoločnosť TUNING 4 YOU vie poskytnúť a dodať aj výrobky iných firiem, ktoré nie sú na stránke uvedené. Pokiaľ by mal niekto záujem o iného výrobcu, ktoré v ponuku na stránke nenašiel, kontaktujte zástupcov spoločnosti buď telefonicky na 0904 613 629, alebo prostredníctvom e-mailu na: info@tuning4you.sk. Zabezpečiť vedia tiež napríklad výrobky značiek: Sparco, Sandtler, Sabelt, Recaro...