Podujatie  Power Tuning party bude hostiť štvorkolesové sny v hlavnom meste už po piatykrát, s cieľom ukázať verejnosti poklady z celej republiky. Okrem totálne prekopaných show cars budú očakávané i zreštaurované youngtimery, superšporty, vzácne pouličné mašinky a samozrejme majestátne železá spoza veľkej mláky. Aby to nebolo len o exhibícii bez nádychu súťaženia, bude možnosť registrovania sa do boja o cenné trofeje v rámci seriálu Car Fans Cup 2017. Navyše ako je tomu už dlhšie roky zvykom, tie budú opäť doplnené o kategórie vypísané redakciou časopisu Power magazine. Na "plachte" sa vystriedajú v moderovanom Show&Shine za asistencie fešných dievčat vybrané autá, merať sa budú decibely výfukov a na konci dňa sa po zotmení k slovu dostanú svetelné efekty zabudované do interiéru aj exteriéru vozidiel.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 15 obrázkov


Perličkami bohatého programu bude exhibícia Mustang klubu a amerických muscle cars, súťaž "Car Limbo" o najnižšie auto - vyhodnotené v dvoch kategóriách, "Sexi car wash" a šarmantné hostesky vás obdaria aj časopisom Power magazín. Zvukovú kulisu mohutných náloží konských síl a extrémnych aparatúr v autách doplní na záver dňa svojim vystúpením na hlavnom pódiu dvojica Baron Respect & Fryci.

Dôležitou informáciou pre verejnosť je fakt, že tento festival krásnych áut je bezplatný a ani registrácia do boja o trofeje pre vyladené autá nebude spoplatnená. "Brány" areálu vonkajších parkovacích plôch nákupného centra Shopping Palace sa otvárajú o 11.00, kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie. 

viac info: http://www.powermagazine.sk/clanky/ukaz-svoj-sen-205.html

Power Tuning Party