Faby CCF vraj stála, tak, ako ju vidíte na fotkách, 1 milión CZk. Celkom slušná paleta, ale za ten výsledok to stálo. Faby je showcar ako prasa. Unikátne lakovanie, interiér načisto celý oblečený do kože a karbónu, vzduchový podvozok nemeckého GAS a omnoho iného. Diamantom na tomto šperku sú exkluzívne a pekelne drahé disky Asanti (Lexani), ktoré navyše chalani z Axonu pozlátili (cena samotných kolies vraj predstavuje 180 000 CZk). Cena tohto naloženého showcaru je skutočne lákava, najmä pri akutálnom kurze českej koruny, a to 285 000 CZk.

Kompletný text inzerátu prebratý z sportovnivozy.cz:

 

Nadstandardní výbava:Pozlacená kola ASANTI(180000Kč),vzduchový podvozek gas atd.... více ionfo naleznete v tomto odkaze: http://tuningcity.blog.cz/0611/ccf-custom-concept-faby 

 
     
Doplňující popis: Prodáme tuto exkluzivní Fabii, rv 02,1.4 55kw, známá po celé ČR a držitelka mnoha pohárů. StaVĚna firmou Axon. Mnoho ůprav. Stavitelný a vzduchový podvozek, Zlatá kola Asanti Aligátor 18´, airbrushe, zavařené kliky, spousty a spousty doplňků a ůprav. najeto cca 90tis km, přidám zimnií pneu, NOVĚ UDĚLANÁ TECHNICKÁ PROHLÍDKA. Postavení komplet auta stálo okolo 1ho mili. KČ. Cena dohodou. Spěchá kupuji jiné vozidlo.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 7 obrázkov