Hyperaktívne slovenské zastúpenie svetoznámej britskej autokozmetiky AUTOGLYM si po akčnom lete plnom klubových zrazov nedá pokoj ani na jeseň. Široký sortiment produktov a know-how ich použitia špecialisti znova predstavia návštevníkom Autosalónu Nitra 2013 v hale M5.

Tradičná výstava v areáli výstaviska Agrokomplex s 20 ročnou tradíciou začína pre verenosť zajtra 3. októbra a potrvá do nedele 6. októbra. Po úspešnom predstavení konceptu denného žrebovania víťaza špičkového ochranného vosku HD WAX v hodnote 60 € na jarnom Autosalóne Bratislava prináša AUTOGLYM Slovensko rovnakú hru aj do Nitry. Ak si na výstave kúpite autokozmetiku za viac než 35 €, automaticky budete zaradení do žrebovania. Víťazov denného žrebovania si môžete skontrolovať na facebook profile https://www.facebook.com/AutoglymSlovensko Staňte sa fanúšikmi špičkovej autokozmetickej značky, aj vďaka príspevkom na facebooku sa tak dozviete mnoho zaujímavého zo sveta krásnych čistých mašín.

 

Na Autosalóne Nitra 2013 v stánku AUTOGLYM Slovensko v hale M5 budú od zajtra každý deň žrebovať výhercu špičkového ochranného vosku High Definition Wax v hodnote 60 €.