Najviac očakávanú novinku talianskej značky tohto roka sa konečne podarilo zachytiť i v prirodzenom a hlavne reálnom prostredí. Na fotke vyzerá rovnako geniálne, ako na fotkách upravených v štúdiu. Prinášame pár skromných fotografií. Na jednej z nich je dokonca zachytené hore bez v talianskej uličke.

O krásavcovi kolovali rôzne informácie a fámy. Snáď sa už čoskoro dočkáme oficiálnej premiéry. Najneskôr asi na autosalóne v Paríži.

Kúpu tejto „pecky na kolesách“ Taliani neschvália každému, kto na to má. Prečo? Ešte ju ani riadne nepredstavili a už je vypredaná. Pravá príležitosť na predstavenie vraj príde na autosalóne v Paríži.

Čierna LaFerrari Aperta zachytená s nasadenou strechou.

Strecha LaFerrari Aperta je vyrobená z dvoch častí. Z látky a z pevných rámov vyrobených z uhlíkových vlákien. Na priložených fotografiách môžeme vidieť červený kúsok bez strechy. Čierny kúsok s červenými linkami na prednej a zadnej kapote, na nárazníku a na prahoch prezrádza, ako bude vyzerať LaFerrari Aperta s natiahnutou strechou. S aerodynamikou na tom nebude o nič horšie, ako súrodenec s pevnou strechou. Karoséria by mala byť rovnako pevná a tuhá, čím by sa nemali zhoršiť ani jazdné vlastnosti. Zrýchlenie z 0-100 km/h ostáva pod 3 sekundy a maximálna rýchlosť je 350 km/h.

Zdroj: Autogespot