Na Keskomobile Auto Show nechýbal ani tím CAFE RACING. Bratia Zoltán a Kristián Lovászovci spolu s Mikim Čambalom okrem kopy zábavy vybojovali aj dve pódiové umiestnenia.

Auto Show je hlavne o zábave. Pre Kristiána to bol po rokoch splnený sen, aj s bratom Zoltánom zabávali divákov na Slovakia Ringu. Postupne sa s 193 koňovým Peugeotom 206 RC zžili a zrýchľovali. Rally na Slovakia Ringu išli prvýkrát a chceli hlavne dokončiť preteky, či užiť si atmosféru rýchlostných skúšok. Miki Čambal nebol na Auto Show prvýkrát, tentoraz to bola pre neho akási odmena za vyhrané Majstrovstvá Slovenska PAV, na Slovakia Ringu sa výborne zabával.

CAFE RACING bavil divákov na Keskomobil Auto Show

Na Peugeote 206 RC jazdili hneď tri posádky

Galéria: 9 obrázkov

Hoci bolo posledné podujatie sezóny poňaté ako priateľské stretnutie pretekárov z rôznych disciplín motoršportu, ak si raz dá jazdec na hlavu prilbu, tak ide naplno. Popri tom, ako chalani robili show pre divákov, súperili aj v triede 8. Najrýchlejším z tejto trojice bol Zoltán Lovász, ktorý vybojoval druhé miesto v triede 8, tesne za víťazom Kamilom Švecom na Honde Civic Type R. Len o chlp za Zoltánom, na treťom mieste, bol jeho brat Kristián a hneď za ním potom Miki Čambal. To sú výborné výsledky na to, že s 206 RC išli na Auto Show prvýkrát.

Auto Show bola hlavne o zábave

Peugeot 206 RC tímu CAFE RACING teda priniesol svojim trom posádkam nielen kopec zábavy za volantom, ale aj výborné výsledky. Dúfame, že sa chalanom rally zapáčila a na Auto Show ich uvidíme aj o rok.

Pódium triedy 8, 1. miesto Kamil Švec, 2. miesto Zoltán Lovász, 3. miesto Kristián Lovász