Vek: 15
Jazdí: motokáry
Podvozok: CRG,
Kategória: Rotax max 125

Kariéra: Jazdí od r2007. Dva roky jazdila kategóriu 100 Junior. Prvý rok skončila celkovo v Moravskom pohári na 9. mieste. O rok neskôr skončila na 4. mieste.
V roku 2010 začala jazdiť kategóriu Rotax max 125 ccm. V Moravskom pohári skončila celkovo na 6. mieste a v open cupe na 4. mieste

Cieľ: umiestnenie do 3. miesta v OPEN CUPE, v Moravskom pohári i v Carpoint Junior Cupe.

Timea, ako sa cítiš ako jediná žena v seriály?
Dobre (smiech), ale je fakt, že za volantom motokár by som privítala viacej žien.

Kedy si sa začala venovať motoršportu?
Myslím, že som mala 12 rokov. K láske k tomuto športu ma viedol otec.

Máš nejaké motoršportové vzory?

Vzormi mi boli a sú kamaráti, ktorí jazdia lepšie než ja. Je to motivujúce. A asi najväčším vzorom je Lucia Panáčková.

Čo ťa na pretekoch baví naviac?
Na jazdení ma najviac baví adrenalín a rýchlosť.

Aký je tvoj pohľad na kvalitu a úroveň motoršportu na Slovensku? Čo Ti tu chýba, resp. čo považuješ za plus?
Mrzí ma, počet i stav okruhov, na ktorých sa jazdia motokáry. Je to bieda. V podstate hovoríme iba o okruhu v Trebaticiach a Dunajskej Strede. Navyše okruhy, ktoré sú vyťažené jazdcami, sú v zlom stave. Za nepostačujúce považujem teda hlavne málo príležitostí si kvalitne zajazdiť.