Chcete lístky na túto mega akciu? Tak nám napíšte!

V zásuvke tu máme pre vás dokopy 20 lístkov, ktoré hľadajú svojich majiteľov (10 štastlivcov získa po dva lístky). Sú vyhradené na nedeľu 19.8. (teda na vrchol celého víkendu) na prírodnú tribúnu. Čiže na miesto, z ktorého je veľmi dobrý výhľad na značnú časť odľahlej strany trate.

Jediné čo musíte spraviť, je napísať nám mail na info(zavináč)topspeed.sk, v ktorom pošlete svoje kontaktné údaje. Prosím pošlite VŠETKY údaje, ktoré od vás vyžadujeme, inak vás nemôžeme zaradiť do žrebovania. Potrebujeme od vás:

- meno a priezvisko
- mobilné číslo
- mesto/obec kde bývate

Ďakujeme a prajeme veľa štastia!

Podľa športového riaditeľa areálu, Ladislava Šnegoňa čaká návštevníkov naozaj intenzívny program počas všetkých troch dní.

„Na víkend máme prihlásených 175 pretekárov, ktorý budú pretekať  až v 7 seriáloch. V piatok sú na programe kvalifikácie, sobotu zavŕši dvojhodinový vytrvalostný pretek s ukončením okolo 21. hodiny a v nedeľu potrvá program od pol desiatej až do o 19. hodiny. Diváci sa preto môžu tešiť na nabitý program a naozaj zvučné mená.“

Podobne ako v júni pribudne na trať kvôli pravidlám FIA GT1 šikana z pneumatík pred veľmi rýchlym druhým horizontom. „Šikana sa jazdí vo vysokej rýchlosti a jazdci sa už na túto výzvu tešia, keďže už na júnovom podujatí FIA GT1 tento prvok pridal okruhu nový adrenalínový náboj,“ povedal L. Šnegoň. Slovakia Ring plánuje tento prvok do budúcnosti trvalo začleniť do trate, čo po schválení homologizačnou komisiou FIA ďalej zatraktívni okruh v Orechovej Potôni.