Keskomobile Auto Show na Slovakia Ringu dá bodku za sezónou 2017. Na štarte bude kopec špičkových pretekárov, ako napríklad Igor Drotár, Štofi Rosina, Martin Koči, či Grzegorz Grzyb.

Podujatie začína už v piatok, no vtedy sa ešte nepreteká, technickí komisári preberajú súťažné autá, jazdcov čaká rozprava a tréningy. Do tuhého pôjde až v sobotu, kedy pretekári predvedú svoje umenie na troch rýchlostných skúškach. Na Slovakia Ring sa určite oplatí prísť, štartová listina je plná zvučných mien známych napríklad z rally alebo pretekov automobilov do vrchu.

Keskomobile Auto Show Slovakia Ring s kopou zvučných mien

Slovakia Ring opäť po roku privíta Keskomobile Auto Show

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Jednou z hviezd Keskomobile Auto Show bude legenda slovenských rally, nestarnúci Igor Drotár, ktorý je okrem rýchlostných skúšok rally doma aj na kopcoch. Ďalším zaujímavým pretekárom je náš najúspešnejší okruhový jazdec, Štofi Rosina, ten už síce zavesil pretekanie na klinec, no Auto Show si nenechá ujsť a divákom predvedie svoje jazdecké umenie.

Keskomobile Auto Show Slovakia Ring s kopou zvučných mien

Rally na Slovakia Ring býva tradičnou bodkou sezóny

Nebude chýbať ani eso svetovej rally scény, vlaňajší vicemajster sveta v juniorskej WRC, Martin Koči, ktorý až do posledných pretekov bojoval tohtoročný slovenský rally titul. Majstrom Slovenska sa nakoniec veľmi tesne stal Čech Pavel Valoušek, ktorého tiež uvidíme na Slovakia Ringu. Poľské farby bude hájiť veľmi rýchly pilot Grzegorz Grzyb v tíme RUFA Sport.

Keskomobile Auto Show Slovakia Ring s kopou zvučných mien

Ani tento rok nebude núdza o zaujímavé momenty

Okrem moderných rally špeciálov na Slovakia Ringu uvidíme aj klasiku, tím RUFA Sport privezie na Keskomobile Auto Show Audi Quattro S1, s ktorým štartoval Milan Troška na Rally Legend v San Marine. Bude sa teda na čo pozerať, tak neváhajte a príďte si užiť parádnu bodku za sezónou 2017.

Vstupné

Vstupné len v sobotu 11.11.2017 na všetky otvorené tribúny + paddock

Piatok 10.11. vstup voľný.

Cena 5,-€ s DPH 

ZŤP, deti do 150 cm alebo do 12 rokov – zdarma

Sedenie: voľné sedenie, všetky tribúny

Parkovanie zadarmo

zdroj: Slovakia Ring

foto: Slovakia Ring