V sobotu v šprinte na 25 minút odštartoval najlepšie Štefan Rosina na Mercedese AMG GT3, no už v prvom kole sa na 1. miesto vrátil prototyp LMP2 Ligier JS P217 Gibson s Mirom Konôpkom za volantom. Ten ovládol Divíziu 5 pred prototypom Norma LMP3 českého tímu JV Racing Sport.

V Divízii 4 získal prvenstvo Štefan Rosina pred Davidom Vršeckým z Buggyra Zero Millage Racing teamu. Vo vytrvalostných pretekoch na 1 hodinu vyhral tím ARC Bratislava s posádkou Miro Konôpka / Matej Konôpka, v GT si dominantné víťazstvo vybojoval český tím Buggyra so silnou dvojicou David Vršecký / Tomáš Enge.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

V nedeľu sa mená víťazov nemenili: v celkovom poradí prišiel prvý do cieľa Miro Konôpka na Ligieri a v GT kategórii oslávil víťazstvo pálením zadných pneumatík Machánkovho Mercedesu AMG navrátilec na pretekárske trate Štofi Rosina.

TCR Eastern Europe ovládol v oboch jazdách Srb Dušan Borkovič na Hyundai i30 N TCR, ktorý nenašiel na 5 922 metrov dlhej trati pri Orechovej Potôni konkurenciu.

Vo formulovej Divízii 2 zajazdil najrýchlejšie časy víkendu Paolo Brajnik na Dallare F317, v dramatickom Inter Cars MX-5 Cupe si víťazstvá podelili Dávid Nemček a Jan Filip.

Ďalším veľkým podujatím na okruhu SLOVAKIA RING bude Svetový pohár cestovných automobilov FIA WTCR 10. a 11. októbra 2020.

Podrobné výsledky aj s časmi jednotlivcov vo všetkých jazdách z celého víkendu nájdete na nasledovnom odkaze:
https://speedhive.mylaps.com/Events/1794979