Stefan Rosina vyhral preteky FIA GT3 v Zolderi

Najprv pole position, potom druhé miesto v sobotňajších pretekoch a dnes víťazstvo v hlavných. Skvelý víkend a skvelá tímová práca. - povedal Štófi po pretekoch.

V tvrdej konkurencii svetových hviezd motoršportu dnes dokázal Rosina doviezť svoje Lamborghini Gallardo GT3 FL tímu Lamborghini Blancpain Reiter na prvej pozícii, keď posledných 15 minút čelil tvrdým útokom Laurensa Vanthoora (Belgian Audi Club Team WRT, Audi R8 LMS). V cieli ich napokon delilo len 0,448 s!

Stefan Rosina vyhral preteky FIA GT3 v Zolderi

Štófi tu jazdil na rovnakom aute na akom sa už dvakrát (vždy s veľkou smolou) predstavil aj na SlovakiaRingu - Lamborghini Gallardo GT3

„Najprv pole position, potom druhé miesto v sobotňajších pretekoch a dnes víťazstvo v hlavných pretekoch. Skvelý víkend a skvelá tímová práca. V dnešných pretekoch som preberal auto na prvom mieste a podarilo sa mi to udržať až do konca, aj keď bolo náročné udržať Vanthoora za sebou,“ povedal šťastný Štefan Rosina po pretekoch. Nuž a celé preteky, ktoré si Štofi bude pamätať veľmi dlho, si môžete pozrieť hneď teraz.