G-Performance

V sobotu ráno povinná rozprava a hor sa na tréning a spoznávanie trate. Pretekár Miroslav Gallo to mal o to jednoduchšie, že si v štvrtok v tíme prešli mapku trate Autodrómu Most a trať si vyskúšal aj na simulátore rFactor. V druhom tréningu zajazdil s prehľadom najlepší čas, no v treťom sa k nemu konkurencia priblížila, napriek tomu vyhral voľné tréningy najlepším časom v skupine A7.

Kvalifikácia ale taká úspešná nebola, Miroslav neustále jazdil v premávke a nepodarilo sa mu zajazdiť ani jedno rýchle merané kolo.

G-Performance

Celý deň sa s pretekármi pohrávalo počasie, napriek tomu sa tím G-Performance rozhodol, že do pretekov nasadia sliky, čo sa už počas zavádzacieho kola ukázalo ako zlá voľba, keďže začalo pršať. Miroslav Gallo sa snažili držať pozíciu a "prežiť" pretek bez ujmy na zdraví a technike, čo sa mu aj podarilo. Skončil na krásnom 2. mieste v skupine a na prekvapenie aj 2. celkovo za rok 2014 v skupine A7.

G-Performance

G-Performance ďakuje všetkým partnerom: Autogrip.sk, Topspeed.sk, Hyperinzerce.cz, Slovenská inzercia, Crealab.sk a Auto Ďurán za zapožičanie prevozného vozidla.

G-Performance

Zdroj: tlačová správa