"Súčasnú situáciu berieme vážne a prijali sme viacero opatrení, ktoré zákazníkom umožnia bezpečný nákup auta na všetkých našich pobočkách, ktoré naďalej fungujú v neobmedzenom režime, 7 dní v týždni, od skorých ranných hodín do neskorého večera," uviedla Karolína Topolová, generálna riaditeľka medzinárodnej siete AAA AUTO. 

AAA Auto pobočky pravidelne dezinfikuje a zákazníkom sú v dostatočnej miere k dispozícii osobné dezinfekčné prostriedky. Pri nákupe je pre zákazníkov pripravené prostredie s dostatkom osobného priestoru bez nutnosti byť v blízkom kontakte s ostatnými klientmi. Taktiež sú dezinfikované všetky vozidlá. Testovacie jazdy vykonávajú predajcovia, ktorí dodržiavajú všetky hygienické zásady striktne kontrolované spoločnosťou. Vlastný obchod zákazníci uzatvárajú v samostatnej kancelárii.

"Ak sa ľudia ohľadom kúpy vozidla ešte len rozhodujú, chcela by som pripomenúť, že individuálne cestovanie vlastným vozidlom namiesto verejnej dopravy je v dobe rôznych epidémií jedným z najúčinnejších opatrení, ktoré pomáhajú sa nákaze vyhnúť," poznamenala Topolová. AAA Auto posilnilo kapacity pre predaj vozidiel bez nutnosti navštíviť pobočku. "Auto vybrané cez internet či po komunikácii s call centrom sme zákazníkom pripravení zadarmo priviezť až domov,".