Ako teda najlepšie prefinancovať v súčasnosti auto?

Autoleasing.sk, ponúka záujemcom kompletný servis v oblasti leasingu a auto úverov. Z pohodlia Vášho domova vybavíte všetko online. Ponúkame výber viacerých leasingových a úverových spoločností. Výber tej správnej záleží od roku výroby, ceny, typu auta, a pod. Naši klienti najskôr na našej webovej stránke, (http://www.autoleasing.sk) vyplnia rýchlu kalkuláciu. Podľa vyplnených údajov navrhneme klientovi vhodný spôsob financovania a obratom pošleme nezáväznú ponuku. Klient si môže vybrať najvhodnejšiu dobu splácania a výšku akontácie. Podklady na schvaľovanie klient posiela mailom, schvaľovanie prebieha online.


Klient všetko vybavuje z pohodlia svojho domova za svojím počítačom, bez toho aby musel niekam chodiť. Je to rýchle a pohodlné. Po schválení úveru sa s klientom stretne náš predajca na podpis zmlúv, pričom prídeme za klientom v rámci celého Slovenska.


Vieme financovať nové, aj ojazdené autá od roku výroby 2001. Leasing a úver je možné poskytnúť zamestnancom, firmám, živnostníkom, ale aj ľudom pracujúcim v zahraničí. Doba splácania je od 18 do 84 mesiacov, akontácia začína od 10%.  Na tom, i klient kupuje auto z bazáru, alebo od súkromnej osoby nezáleží. V určitých prípadoch vieme poskytnúť aj spätný leasing.


Ľudia väčšinou keď hľadajú na internete auto, robia to počas víkendu, alebo večer po práci. Autoleasing.sk posiela ponuky záujemcom aj počas víkendu.
Snažíme sa našim klientom vyjsť maximálne v ústrety, aby keď si už vyberú vysnívané auto, dostali čo najvýhodnejšie podmienky leasingu-úveru, v čo najkratšom čase. Bez toho, aby niekam cestovali, veď náš slogan hovorí " Z pohodlia Vášho domova"


Na výpočet splátok na auto kliknite na „rýchla kalkulácia“ na (http://www.autoleasing.sk/)
Rastislav Anguš, riaditeľ spoločnosti, autoleasing@creditforex.sk