Aston Martin V8 Vantage N420

Aston Martin V8 Vantage N420

Tak ako vždy, sú to maličkosti, ktoré však po spojení vytvoria jeden veľký celok. Je to hlavne na základe skúseností pretekárskeho tímu Aston Martin Racing na vytrvalostných pretekoch 24h Nurburgring, vďaka ktorým vám automobilka dokáže ponúknuť tento unikátny automobil. To najdôležitejšie je to, že teraz má Vantage V8 až o skoro 30kg nižšiu pohotovostnú hmotnosť. Ako správne tušíte, je to najmä vďaka rozsiahlemu použitiu karbónu miesto klasickej ocele. Jemné zmeny vizáže či úplne nové kolesá robia V8 Vantage N420 ešte exkluzívnejším.

Aston Martin V8 Vantage N420 ajeho prekrásny interiér

Aston Martin V8 Vantage N420 ajeho prekrásny interiér

Interiér má pre vás pripravené karbónové škrupiny a exkluzívne čalúnenie v štýle V12 Vantage. Aby ale neostalo len pri oku lahodiacich zmenách, dostala N420 aj prepracovanejší podvozok: nové tlmiče, pružiny či stabilizátory. Čerešničkou na torte je potom už len nový výfukový tlmič, ktorý dodá motoru V8 tie správne tóny. Ak by vám ale tieto zmeny nestačili, tak ešte stále máte k dispozícií zákaznícky program ‘Race Collection’. Ten vám umožní meniť výzor tohto auta do ešte väčšej hĺbky, takže vám nič nebráni v tom, aby váš nový Aston dostal komplet bojové pomaľovanie známe z okruhov.

Ak som vás namlsal na túto chuťovku, tak neváhajte, Aston Martin už berie objednávky! A nezabudnite si pozrieť aj náš test Aston Martin V8 Vantage.

Galéria

Galéria: 5 obrázkov
Galéria

Galéria: 1 obrázkov