Cadillac CT6 ponesie audio systém od spoločnosti Bose. Zvukový systém s názvom Panaray má 34 reproduktorov.

Cadillac CT6 má konkurovať veľkým luxusným sedanom ako Mercedes triedy S a Lexus LS. Ťažiskové trhy značky sú severná Amerika a Čína. Pod kapotou amerického full-sized sedanu by každý čakal veľký motor V8. V tomto prípade sa však nič také nekoná, downsizing totiž poznajú už aj New Yorku. Najsilnejší prepĺňaný 3,0 litrový motor V6 ponúkne približne 400 - 425 koní. Okrem turba bude pod kapotou aj atmosférický 3,6 litrový V6. Doplní ich prepĺňaný 2,0 litrový štvorvalec s výkonom 269 koní. Všetky motory budú spriahnuté s 8-rýchlostnou automatickou prevodovkou. Okrem pohonu zadných kolies môžu zákazníci siahnuť aj po pohone všetkých kolies.

Cadillac CT6 Panaray sound system

Nová vlajková loď má konkurovať Mercedesu triedy S a Lexusu LS.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Cadillac CT6 ponesie audio systém od spoločnosti Bose

Zvukový systém s názvom Panaray má 34 reproduktorov. Inžinieri rozmiestnili meniče po celom priestore kabíny. Dvojicu reproduktorov dokonca integrovali do opierok hlavy.


Výrobca Bose tvrdí, že audio systém navrhli špeciálne pre CT6. Znamená to, že ho naladili výhradne pre tento model, alebo ho neuvidíme v žiadnom inom Cadillacu? Bose označuje nový systém ako „pokročilý“. Pri jeho stavbe využili komponenty z línie produktov určenej pre domácnosti, ale aj z profesionálnych systémov.

Cadillac CT6 Panaray sound system

Panaray sound system od firmy Bose má až 34 reproduktorov!

„Od špecialistov v Bose sme chceli aby pre nás postavili výnimočný sound system, ktorý nebude mať v tejto triede konkurenciu,“ povedal Travis Hester, šéf vývoja Cadillacu CT6.

Predaj nového Cadillacu CT6 začne už v lete.

Zdroj: autoblog