Nečakajte na nové auto, vyberte si hneď z bohatej dostupnej ponuky

Skladové vozidlá v tých najobľúbenejších konfiguráciách s možnosťou okamžitého odberu. A k tomu atraktívne akciové bonusy až do výšky 3 500 €. Takto by sme mohli charakterizovať aktuálnu ponuku, ktorú pre zákazníkov pripravil Hyundai. Výhodne dnes kúpite nielen modely i30, Kona a Tucson, ale aj i20, Santa Fe či športové N-ko. Všetky autá sú dostupné na sklade a pripravené k okamžitému odberu, takže pri využití týchto výhodných ponúk ušetríte nielen peniaze, ale aj čas. Stačí si vybrať z bohatej ponuky modelov v rôznych farebných vyhotoveniach, výbavách či motorizáciách.

Okrem modelov i30, Kona a Tucson získate teraz výhodne zo skladu aj Santa Fe či športové N-ko


Historicky najnižšie splátky aj palivo zadarmo

Čím sú vybrané skladové modely Hyundai výhodné práve teraz? Okrem vyššieho akciového bonusu si Hyundai prichystal hneď niekoľko zaujímavých benefitov. K tradičnej 5-ročnej záruke bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov a zvýhodnenej cene kompletnej sady zimných pneumatík pribudla nová forma financovania. Financovanie nového auta si po novom môže zákazník rozložiť až na šesť rokov, vďaka čomu sa výška mesačných splátok výrazne zníži. Firemní klienti si tiež môžu mesačné splátky odložiť až o tri mesiace. Súkromná klientela zasa určite ocení špeciálny letný benefit – k novému skladovému autu získa palivo na celé leto zadarmo v podobe tankovacej karty s kreditom vyše 230 €!

Kompletný prehľad všetkých aktuálnych benefitov skladových vozidiel


Mimoriadne akciové bonusy až do 3 500 €

Zvažujete, či využijete poslednú šancu na kúpu Hyundai i30 s turbomotorom 1,4 T-GDi pred príchodom nového modelu a už predtým vás zaujal ponúkaný bonus 1 500 €? Hyundai vám to teraz uľahčí a k aktuálnemu bonusu teraz uvoľňuje pri vybraných skladových autách cenové zvýhodnenie o ďalších 600 €. Využiť ho môžete na všetky tri verzie mimoriadne obľúbeného modelu i30 – kombi, hatchback aj fastback. Dokopy tak na tieto modely môžete získať bonus až do 2 100 €. A pre milovníkov športovej jazdy, ktorú predstavuje model i30 Fastback N, je bonus zvýšený na celkových 3 000 €.

Ak dávate prednosť autám s vyšším posedom, Hyundai cenovo zvýhodnil aj svoje SUV. Hyundai Kona môže byť váš s bonusom až do 2 000 €, Tucson získate s bonusom až do 3 500 eur. Samozrejme, ponuka platí len do vypredania skladových zásob.

Viac informácií o aktuálnej ponuke skladových vozidiel a benefitoch získate u všetkých autorizovaných predajcov Hyundai a na www.hyundai.sk

Zdroj: Hyundai Slovensko