Chevrolet Centennial Edition Corvette

Chevrolet Centennial Edition Corvette

Každý jeden detail na tomto aute prezrádza jeho zameranie a slávne pretekárske korene. Prvé čo si všimnete je určite lakovanie, v tomto prípade sa jedná o farbu karosérie menom Carbon Flash Metallic a na kolesách je Centennial Satin Black. Tie sú samozrejme odľahčené a dostanete ich v rôznych veľkostiach (18"/19" pre Coupe, Convertible a Grand Sport) a 19"/20" pre vrcholné verzie Z06 a ZR1. Červené brzdiče sú už len čerešničkou na torte.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 8 obrázkov

Ďalšou fajnovosťou, ktorú síce nevidíte, ale sakra cítite, je podvozok Magnetic Selective Ride Control. Chevrolet sa hrdí tvrdením, že sa jedná o najrýchlejšie reagujúci podvozok na svete, teda presne to, čo ku kvalitnej športovej jazde potrebujete. Pretekársky duch pokračuje aj v interiéri, kde sa na vás usmieva krásne čalúnený interiér, ktorý teraz konečne vyzerá ako exkluzívny tovar a nie ako plastová hračka - čalúnená prístrojovka, dvere a sedačky, všetko v exkluzívnej koži Ebony.

Výkon ani charakteristiku motora tento balík nijako neupravuje, čo je rozhodne škoda. Tak či onak, z nášho pohľadu sa jedná o skutočne podarený krok vpred.