Produkt JLM Diesel DPF Refill Fluid, bol navrhnutý ako alternatívny náhradný diel pre trh s autodielmi. JLM DPF náplň je vhodná pre veľké množstvo modelov aut (viac ako 2000) od rôznych výrobcov, ako je napríklad Peugeot, Citroen, Ford, Volvo, Fiat, Lancia, Mazda, Volkswagen, Škoda a Mini.


Vhodné pre všetky súčasné bežné značky

Toto FBC aditívum je vhodné pre všetky, momentálne známe, originálne čísla produktov jednotlivých koncernov vrátane PSA Particulate Fluid 973665, 997995, 973685,973686, C973685, C973686; Eolys DPX 42, DPX 176; Ford Particulate Fluid 1337646, Powerflex a  VW Satacen 25.

JLM náplň Diesel DPF Refill Fluid bola uvedená na trh v roku 2012 na automobilovom veľtrhu Automechanika vo Frankfurte. Náplň je dostupná v 1 litrových baleniach. Vďaka univerzálnemu kitu na doplnenie aditíva JLM DPF Refill Kit je možné veľmi jednoducho doplniť spotrebovanú náplň. Dokonca je možné doplniť aj vaky s aditívom bez nutnosti ich celej výmeny.

“Vďaka tomu, že vývoj a výroba tohoto produktu je kompletne pod našou správou, môžeme zaistiť zodpovedajúcu kvalitu produktu, jeho balenia a distribúcie” povedal generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti JLM Gilbert Groot. Tak isto vieme prispôsobiť cenu dopytu. Očakávame výrazný rast predaja tohoto produktu, vďaka jeho univerzálnosti v celom automobilovom segmente. 
 
U nás v JLM je na prvom mieste efektivita a ekológia vzhľadom na životné prostredie. Vyvíjame preukázateľne efektívne produkty, aby sme pomohli zachovať spaľovacie motory v čo najlepšom stave. Naše aditíva slúžia na jednej strane ako prevencia vzniku porúch, ale tak isto riešia konkrétne problémy v motoroch. Naše vysoko kvalitné aditíva dodávame profesionálom v automobilovom priemysle.