ŠKODA Fabia JOY a JOY+

ŠKODA Fabia JOY ponúka najnovšie technológie a úsporné motory v atraktívnom dynamickom dizajne. Bohato vybavené Auto roka 2015 na Slovensku už v základnej výbave obsahuje okrem iného elektronický stabilizačný systém ESC, 6 airbagov, klimatizáciu, dotykové rádio Swing so 4 reproduktormi, sedadlá JOY v kombinácii látka/alcantara, kožený volant, komfortné telefonovanie s Bluetooth, elektrické ovládanie okien vpredu a spätných zrkadiel, palubný počítač, držiak tabletu, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, predné hmlové svetlomety a 15-palcové oceľové disky s krytmi Dentro. Cena modelu ŠKODA Fabia JOY štartuje na 9 640 €.
 

S ešte bohatšou výbavou prichádza model ŠKODA Fabia JOY+, ktorý navyše ponúkne 15-palcové disky CARME z ľahkej zliatiny, projektorové svetlomety s LED denným svietením, rádio BOLERO a soundpaket ŠKODA Surround so 6 reproduktormi, automatickú klimatizáciu Climatronic, parkovacie senzory vzadu, trojramenný multifunkčný kožený volant s ovládaním rádia a telefónu, lakťovú opierku vpredu, Maxi DOT displej, elektrické ovládanie okien vzadu, výškovo nastaviteľné predné sedadlá, bohatý paket SIMPLY CLEVER riešení a moderné asistenčné systémy ako asistent rozpoznania únavy a obmedzovač rýchlosti. Dynamický look zvýrazní paket CHROM, chrómovaný rámik chladiča alebo sklá s vyšším stupňom tónovania od B stĺpika. Model ŠKODA Fabia JOY+ je k dispozícii už od 11 090 €.

Skoda Fabia JOY+

ŠKODA Rapid JOY

Moderné rodinné auto ŠKODA Rapid JOY s nadčasovým dizajnom a množstvom Simply Clever riešení je partnerom v každej situácii. K bohatej výbave patrí elektronický stabilizačný systém ESC, 6 airbagov, 15-palcové disky z ľahkej zliatiny Mato, automatická klimatizácia Climatronic, dotykové rádio Bolero so 6 reproduktormi, sedadlá JOY v kombinácii látka/alcantara, multifunkčný kožený volant, komfortné telefonovanie s Bluetooth, elektrické ovládanie okien vpredu a vzadu, Maxi DOT displej, držiak tabletu, sklá s vyšším stupňom tónovania od B stĺpika, parkovacie senzory vzadu, tempomat a asistent rozpoznania únavy. Ceny modelu ŠKODA Rapid JOY začínajú na sume 14 070 €.
 

ŠKODA Octavia JOY

Svetový bestseller ŠKODA Octavia JOY s výkonnými motormi ponúkne skvelú výbavu, v ktorej okrem iného nechýba ani elektronický stabilizačný systém ESC, 7 airbagov, 17-palcové disky z ľahkej zliatiny Teron, automatická klimatizácia Climatronic, dotykové rádio BOLERO s 8 reproduktormi, sedadlá JOY v kombinácii látka/alcantara, multifunkčný kožený volant, komfortné telefonovanie s Bluetooth, elektrické ovládanie okien vpredu a vzadu, Maxi DOT displej, držiak tabletu, sklá s vyšším stupňom tónovania od B stĺpika, parkovacie senzory vzadu, tempomat, asistent rozpoznania únavy, zadné LED svetlá alebo vyhrievané predné sedadlá. ŠKODA Octavia JOY je k dispozícii od 16 890 €. 

Skoda Octavia JOY

ŠKODA Yeti JOY

Praktická a dobrodružná ŠKODA Yeti JOY ponúkne výnimočné zážitky aj mimo spevnenej vozovky. A to v bohatej a atraktívnej výbave už od 17 340 €. O bezpečnosť sa postará elektronický stabilizačný systém ESC, 7 airbagov, asistent rozpoznania únavy, nechýbajú parkovacie senzory vpredu a vzadu a komfortné telefonovanie s Bluetooth. Komfortná výbava zahŕňa aj automatickú klimatizáciu Climatronic, dotykové rádio Bolero s 8 reproduktormi, sedadlá JOY v kombinácii látka/alcantara, pričom predné aj s vyhrievaním, ďalej multifunkčný kožený volant, elektrické ovládanie okien vpredu a vzadu, tempomat, Maxi DOT displej alebo držiak tabletu. Nechýbajú ani štýlové 17-palcové disky z ľahkej zliatiny, sklá s vyšším stupňom tónovania od B stĺpika alebo zadné LED svetlá.
 

Ku všetkým modelom špeciálnej edície JOY ponúkajú autorizovaní partneri ŠKODA na Slovensku výhodné financovanie na jednotku, predĺženú záruku na 4 roky a doživotnú garanciu mobility Premium.