Podľa prieskumu Google Trends za rok 2020 stúplo využívanie kľúčového slova “verzus” vo vyhľadávaní za účelom porovnávania o 64 % (v redakcii o tom vieme svoje). Práve preto dostala aj celá táto séria podtitul verzus. Tento video seriál bol nakrúcaný v USA a dokonca aj v priestoroch, kde vznikal dnes už legendárny film Ford vs. Ferrari.

Mustang Mach-E verzus gravitácia

Krútiaci moment čisto elektrického Mustangu Mach-E je ako pri každom elektromobile masívny. Vo verzii Mache-E GT predstavuje až 830 Nm. Ale je dostatočne silný, aby si trúfol na zákony gravitácie? Pozrite si drag race medzi Mustangom Mach-E a padajúcim lustrom.

Mustang Mach-E verzus raketová veda

Dojazd čisto elektrického Mustangu Mach-E je 610 km (podľa WLTP) príplatkovým akumulátorom s predĺženým dojazdom a pohonom zadných kolies. 3,5 metrová raketa dá túto hodnotu do perspektívy.

Mustang Mach-E verzus mechanici

Funkcia bezdrôtovej aktualizácie umožňuje čisto elektrickému Mustangu Mach-E 2021 vykonať aktualizáciu takmer odkiaľkoľvek. Dokáže však konkurovať mobilnému tímu mechanikov pripútaných priamo k plošine nákladného vozidla? Je len jeden spôsob, ako to zistiť.

Mustang Mach-E verzus DNA

Čisto elektrický Mustang Mach-E 2021 sa dokáže naučiť vzorce správania a prispôsobiť sa preferenciám jednotlivých vodičov. Ale je dostatočne inteligentný, aby rozlíšil medzi rovnakými osobami? Zistite, čo sa stane, keď si prispôsobiteľná technológia v Mustangu Mach-E trúfne na dvojčatá.

Zdroj/Foto: Ford Slovensko