Hyundai Slovensko spustil predaj exkluzívnej verzie svojho výkonného modelu i30 N Project C. Pre slovenský trh sú k dispozícii len dve vozidlá: jedno slúži na marketingové a propagačné účely a druhé – úplne nové a nejazdené – ide do predaja. Vozidlo však nie je možné zakúpiť bežným spôsobom. Jedinou cestou je účasť v súťaži, v ktorej výhrou je predkupné právo na toto výnimočné auto. Záujemca navyše sám stanoví cenu, ktorú je ochotný za vozidlo zaplatiť. Rozdiel medzi ponúknutou a cenníkovou cenou modelu, ktorá je 39 990 € s DPH, venuje Hyundai pacientskej organizácii NIE RAKOVINE.

„Náročný zápas s novým, agresívnym vírusom ako krajina a jej obyvatelia zvládame skvele. Preto sme sa teraz rozhodli upriamiť pozornosť na tých, ktorí pomoc potrebujú azda najviac – sú to onkologickí pacienti. Ako partner pacientskej organizácie NIE RAKOVINE, ktorá odvádza fantastickú prácu na poli prevencie, edukácie a pomoci onkologickým pacientom a ich rodinám, ponúkame do predaja náš aktuálne najexkluzívnejší model – i30 N Project C zo 600-kusovej limitovanej edície. Jeho predajom chceme prispieť na boj so zákernou chorobou,“ hovorí o aktivite Marek Kopča, marketing a PR manager Hyundai Motor Slovakia.

„Každý deň na Slovensku pribúda 94 onkologicky chorých a 38 ľudí zomiera. Sú to čísla, ktoré nás nemôžu nechať ľahostajnými.“

Rakovina je obrovská hrozba

Aliancia NIE RAKOVINE na Slovensku prevádzkuje v súčasnosti dve pacientske poradne, v ktorých bývalí onkologickí pacienti pomáhajú tým súčasným, a plánuje otvoriť ďalšie. Zasadzuje sa tiež o zavedenie systémových skríningov obyvateľstva na tri najvážnejšie onkologické ochorenia. Súčasťou aktivít združenia sú aj prednášky na školách, vo fabrikách či na regionálnych podujatiach. 

Pri osvete a edukácii združeniu nenahraditeľne pomáha obrovská maketa hrubého čreva. „Maketa hrubého čreva ma obrovský význam. Priťahuje pozornosť médií aj verejnosti a tým zachraňuje ľudské životy. Prešli ním už desiatky tisíc ľudí a doslova nám ho zodrali. Nielen naše pacientske združenie, ale Slovensko potrebuje novú maketu hrubého čreva,“ dopĺňa Patrik Herman z NIE RAKOVINE.                

Aj Hyundai hovorí nie rakovine

Slovenský Hyundai podporuje Alianciu NIE RAKOVINE už niekoľko rokov. Súčasťou spolupráce je zabezpečovanie mobility, vďaka ktorej dokážu členovia aliancie vykonávať svoju činnosť na celom území našej krajiny. Predajom modelu Hyundai i30 N Project C chce Hyundai prispieť na zabezpečenie novej makety hrubého čreva. 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Čo je Hyundai i30N Project C?

i30 N Project C je vrcholovou verziou obľúbeného modelu i30 N. Tak ako bežné N-ko vo verzii Performance disponuje benzínovým turbomotorom 2,0 T-GDi s výkonom 202 kW (275 k) a 353 Nm. Exkluzivitu mu však dodávajú mnohé unikátne riešenia, ako športový karbónový paket, ľahké športové kované zliatinové disky, športové škrupinové sedadlá Sabelt či alcantarou čalúnené prvky interiéru.  
    
„Project C je skutočnou oslavou prvej generácie mimoriadne úspešného modelu i30 N,“ hovorí o vozidle, ktoré ovládlo predaje v subsegmente tzv. hot-hatchov aj na Slovensku, Marek Kopča z Hyundai Motor Slovakia. „A keďže z limitovanej edície 600 ks máme na Slovensku len dva, rozhodli sme sa jeden z nich ponúknuť na predaj netradičnou formou súťaže. Táto ponuka je určená len vážnemu záujemcovi. i30 N Project C nie je možné u nás získať inak, len prostredníctvom výhry v súťaži o exkluzívne predkupné právo naň. Záujemca o kúpu si sám stanoví cenu, ktorú je ochotný za auto zaplatiť. Rozdiel medzi ňou a cenníkovou cenou venujeme NIE RAKOVINE na novú nadrozmernú maketu hrubého čreva, s ktorou organizácia podniká vzdelávacie turné po celej krajine.“

Súťaž o predkupné právo na Hyundai i30 N Project C trvá od 20. mája do 14. júna 2020. Záujemca o kúpu tohto vozidla sám navrhuje finálnu cenu, ktorú je pripravený za auto zaplatiť. Tá musí byť rovnaká alebo vyššia ako cenníková (39 990 € s DPH). Do súťaže sa môžu zapojiť fyzické aj právnické osoby iba jeden raz. Hyundai počas trvania súťaže nebude zverejňovať priebežnú výšku ceny vozidla, aby sa predišlo navyšovaniu ceny v posledných minútach trvania súťaže. Všetky podstatné informácie o súťaži a modeli i30 N Project C sú k dispozícii na webovej stránke www.hyundai.sk/project-c.