Podobne, ako pri lízingu, v AAA  Auto máte možnosť na konci doby prenájmu vozidlo odkúpiť do vlastníctva a to aj za zvýhodnenú cenu. Zabezpečujeme všetky služby spájané s prevádzkou auta. Našou víziou je naďalej poskytovať klientom kompletné riešenie ich mobility bez starostí, v rodinnej atmosfére a s obojstrannou dôverou. Každý náš klient bude mať vždy osobného konzultanta a istotu, že jediné, čo bude počas prenájmu svojho vozidla riešiť, bude dopĺňanie paliva. „Vy jazdíte a my sa staráme“ je naše motto, na ktorom si veľmi zakladáme a budeme radi, keď sa o pravdivosti nášho motta prídete osobne presvedčiť,“ informuje Karolína Topolová generálna riaditeľka autocentier AAA AUTO a  Mototechna.

Medzi typických zákazníkov Mototechny Drive patria tí, ktorí nechcú mať s mobilitou žiadne starosti, len jazdiť a po pol roku obmeniť vozidlo za nové, prípadne vyskúšať rôzne kategórie automobilov. Sú to napríklad programátori, reklamné agentúry, makléri, obchodní zástupcovia, vedenie menších firiem alebo aj súkromné osoby. Medzi najobľúbenejšie značky áut v Mototechne Drive patria vozidlá Škoda Fabia, Škoda Kodiaq, Kia Sportage, Kia Ceed, a ProCeed, teda menšie, lacnejšie a SUV vozidlá,“ hovorí Karolína Topolová.

Od začiatku pôsobenia Mototechny Drive na Slovensku spoločnosť zapožičala 342 automobilov. Mototechna Drive je vďaka širokej škále modelov áut schopná ponúknuť ceny mesačného nájmu už od 200 eur. „Za túto čiastku môžete jazdiť autom Škoda Fabia. Na opačnom póle sú potom luxusné autá, ako napríklad Volvo XC 60. Sme tiež jednou z mála spoločností, ktorá požičiava aj elektromobily, čo hlavne v súčasnej dobe zdražovania palív, môže byť pre ľudí atraktívnejšie a samozrejme aj výhodnejšie. Momentálne máme v portfóliu niekoľko desiatok vozidiel všetkých kategórii, ktoré sú ihneď k dispozícii alebo k dodaniu v najbližšej dobe,“ vysvetľuje Karolína Topolová.