Ak potrebujete niečo povoliť, doslovne odskrutkovať, koľkokrát sa vám stálo, že bol spoj zahrdzavený alebo „zapečený“ bez možnosti ho povoliť bežnou silou? Azda nespočetne krát.

Práve pre takéto prípady je určený MULTISPREJ DYNAMAX. Samozrejme, môžete na daný spoj použiť väčšiu silu, čo však vo veľa prípadoch znamená strhnutie závitu, poškodenie nástrojov na uvoľnenie prípadne zranenie pri práci. Samotný úkon si tak väčšina z vás môže uľahčiť použitím multifunkčného spreja od DYNAMAX-u.

Plechovka má objem 400 ml, čo vám vystačí na nespočetne veľa použití. Vrchnák má možnosť 360-stupňového rozprašovania, násadka na ňom umožní striekanie nielen kolmo, ale pod rôznym uhlom, napríklad do neprístupných častí, kde by zle naklonená celá plechovka už nestriekala.

Prípavok účinne premazáva spoje, okrem toho aj zabraňuje ďalšej korózii daného spoja, čo býva spojené s opätovným ľahším uvoľnením skrutiek alebo matiek. Jeho použitie je skutočne rozsiahle, od domácností, v záhrade, v autoservise alebo jednoducho u vás doma v dielni. Keďže je tiež odolný voči vysokým teplotám, je vhodný aj do priemyselných zariadení. Stojí za to ho vyskúšať.