Prerábky starých áut na moderné verzie sa dá zrealizovať dvoma spôsobmi. Upravíte len techniku, dizajn necháte pôvodný. Napríklad upravené Porsche 911 od Singeru je veľmi zaujímavý počin, prakticky moderné auto s modernými systémami avšak s pôvodným dizajnom.

Druhým prípadom je aj spomínaný Mercedes W140, teda triedy S z obdobia 90-tych rokov. Toto eSko po prvýkrát prinieslo v roku 1993 názov začínajúci s písmenkom S. Teda zatriedenie auta do luxusnej triedy tak, ako to poznáme dodnes. Práve túto generáciu, ktorá mnohým zostala v pamäti ako tá mafiánska, si zobral na pretvorenie youtuber TheSketchMonkey.

Hranaté krivky zostali zachované

Ten upravil auto do podoby, akú vidíte na obrázkoch alebo videu. V ňom si môžete tiež pozrieť, ako ho postupne upravoval. Dizajn preberal z minulej generácie W222. Páči sa mi, že tie hlavné črty auta, teda hranatý dizajn tak typický pre koniec 80-tych, keď bolo toto eSko vo vývoji, zostal stále zachovaný. Ak sa však mám priznať, podobné úpravy sa mi zatiaľ v žiadnom prípade nepáčili a nepáči sa mi ani táto úprava. Mnohonásobne viac by sa mi páčila pôvodná, nikým neupravená verzia W140 tak, ako vyšla z fabriky. Ale to som ja. Ako to máte vy? Páčia sa vám podobné úpravy? Dajte vedieť v diskusii.

Zdroj: motor1

PÁČIA SA VÁM PODOBNÉ ÚPRAVY?
  • Áno ( 89% )

     

  • Nie ( 8% )

     

  • Neviem sa rozhodnúť ( 3% )

     

Odpovedalo 654 ľudí