štartovací box

Štartovací box určený pre benzínové motory je rozmermi porovnateľný s modernými smartfónmi.

Štartovací Box MINI sa pýši hliníkovým telom! Kvalitným akumulátorom a schopnosťou nabiť aj ten najvýkonnejší mobil, či tablet. V prípade potreby môžete priloženými štartovacími káblami naštartovať všetky autá s bežným benzínovým motorom. Na svoje si prídu aj dámy, keďže na výber je až v 6tich metalických farbách a rozmermi neprekonáva bežný smartfón.

Existuje aj Štartovací Box Diesel

Pokiaľ máte auto s naftovým motorom alebo patríte medzi náročnejších používateľov, odporúčame siahnuť po výkonnejšom súrodencovi – Štartovací Box Diesel. Oproti verzii MINI dokáže naštartovať väčšinu áut s naftovými motormi, traktory a inú techniku. Hravo si poradí aj s napájaním notebookov, keďže v balení nájdete až 8 rôznych adaptérov pre najpoužívanejšie notebooky.

štartovací box - obsah balenia

V balení Štartovací Box nájdete štartovacie káble a adaptér na nabíjanie 99% všetkých súčasných mobilov.

Keď už sme pri obsahu balenia, v tom nájdete všetko potrebné: Štartovací Box, štartovacie káble, adaptér na nabíjanie 99 % všetkých súčasných mobilov a v prípade Štartovacieho Boxu Diesel aj adaptér potrebný pre nabíjanie notebookov. Štartovací Box sa vie nabíjať doma, ale aj na cestách priloženou auto nabíjačkou.

Slabá autobatéria vás už nikdy neprekvapí! Nebudete musieť zháňať dobrú dušu, ktorá bude ochotná naštartovať s káblami vaše auto a strácať tak svoj čas.
štartovací box diesel pre naftové autá

V prípade Štartovacieho Boxu Diesel nájdete v balení aj adaptér potrebný pre nabíjanie notebookov. Štartovací Box sa dá nabíjať doma, ale aj na cestách priloženou auto nabíjačkou.

Štartovací Box je aj skvelým a praktickým darčekom. Už na samotnom balení je vidieť, že si výrobca dal záležať. Minimalistická krabička s magnetickým uzatváraním, v ktorej má všetko svoje miesto, nám nápadne pripomína perfekcionizmus spoločnosti Apple. Sympatické je, že popis na samotnom balení je kompletne v slovenčine a v slovenčine je samozrejme aj podrobný návod na použitie spolu s obrázkami. Ten ale potrebovať nebudete, pretože použitie Štartovacieho Boxu zvládne úplne každý. Je to veľmi jednoduché. V tom spočíva hlavné čaro tohto nenahraditeľného pomocníka, ktorý Vám najmä v nadchádzajúcom zimnom období dokáže zachrániť celý deň, či rodinný výlet. 

Štartovací Box vyrobili s dôrazom na kvalitu použitých komponentov.
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

V blízkej dobe prinesieme aj video recenziu tohto zaujímavého zariadenia. Viac informácií, ako aj videá jednotlivých Štartovacích Boxov, spôsobov použitia, či obľúbený unboxing, nájdete na na stránke www.startovacibox.sk


Ak pri objednávke použijete kupón „TOPSPEED“, dostanete navyše zľavu 10 EUR!