TopSpeed.sk prináša v priemere 3 až 5 noviniek zo sveta motorizmu denne. Drž s nami krok a maj nás vždy po ruke vo svojom mobile :)

Nová verzia lepšie podporuje použitie aj na tabletoch, či väčších obrazovkách. Tiež je podstatne rýchlejšia a efektívnejšia. TopSpeed.sk mobile 1.2 prináša mnoho nových funkcií. Priamo v apke nájdete samostatnú sekciu Kalendár s prehľadne zoradenými najbližšími motoristickými akciami na Slovensku a blízkom okolí. Ďobnutím na vybranú sa dostanete na webstránku organizátora podujatia pre viac podrobných informácií. Ak v TopSpeed.sk kalendári chýba podujatie o ktorom viete a mali by o ňom vedieť aj ostatní, veľmi jednoducho ho do kalendára dopíšete priamo z vášho mobilu, čo je jedna z ďalších skvelých nových funckií.

Rovnako sa teraz aj v "teréne", teda z práce, z kaviarne, reštaurácie, školy či z výletu môžete veľmi jednoducho zapojiť do diskusie pod článkami. Bez nutnosti opustiť aplikáciu, ako to bolo v predošlej verzii, sa dajú komenty čitateľov jednoducho a rýchlo nie len prezerať, ale aj okamžite reagovať.

Ale čo vám budeme vypisovať? Lepšie raz skúsiť ako sto krát čítať, však? Ak máš mobilné zariadenie so systémom Android 2.2 a vyššie, neváhajte a stiahnite si novú generáciu TopSpeed.sk mobile a daj vedieť, čo na to hovoríte.

Apklikáciu sťahujte na tejto adrese: TopSpeed.sk mobile 1.2
 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Základné novinky novej aplikácie v skratke:

+ aktívna diskusia pre každý článok,
+ možnosť pridať príspevok z mobilu,

+ prehľadný kalendár akcií,
+ pridávanie podujatí do kalendára akcií z mobilu,
+ podstatne rýchlejšie reakcie a funkčnosť.