OMV MaxxMotion 100plus ponúka všetkým vodičom novú úroveň kvality. Benzín vylepšuje efektivitu, zabezpečuje optimálnu funkčnosť a zabezpečuje dlhú životnosť motora. Palivo je navrhnuté tak, aby spĺňalo najvyššie požiadavky popredných výrobcov automobilov a motorov. Splnením kritérií Worldwide Fuel Charter kategórie 5 získalo najvyššie hodnotenie kvality. Aditíva so špeciálnym zložením vylepšujú účinnosť paliva, zaisťujú optimálnu funkcionalitu a zabezpečujú dlhú životnosť motora. Výsledkom je aj zlepšené zrýchlenie a celkovo lepší výkon.
 

„Rozhodli sme sa, že zákazníkom OMV MaxxMotion Performance Fuels poskytneme ešte jednu výhodu. Teraz sa môžu zúčastniť súťaže a vyhrať stovky cien. Tí, ktorí doteraz ešte nevyskúšali naše prémiové palivá budú mať skvelú príležitosť zistiť, že sa to vyplatí.“ povedal Gernot Gollner, Retail Manager OMV Slovensko.

OMV MaxxMotion

Získať šancu na výhru je skutočne jednoduché. Každý, kto naplní nádrž svojho vozidla aspoň 35 litrami paliva OMV MaxxMotion Performance Fuel, získa na čerpacej stanici stierací žreb. Do súťaže sa zapojí po registrácii jedinečného kódu zo žrebu buď na webovej stránke alebo po odoslaní sms na číslo 6661. Po splnení podmienok sa možno zúčastniť i viackrát.
 

Šťastný víťaz sa môže tešiť na úplne nové Audi Q2 Basis 1,4 TFSI. OMV okrem toho každý týždeň trvania súťaže rozdá 72 tankovacích kariet OMV Value Card v hodnote 10 eur a 12 kariet OMV Value Card v hodnote 30 eur. Pre členov OMV SMILE & DRIVE je každý týždeň pripravených 3x 1000 bodov. Zaujímavé ceny sú nachystané aj pre fanúšikov motoristického športu, ktorí majú šancu získať 60 vstupeniek na niektoré z motoristických podujatí na okruhu SLOVAKIA RING v Orechovej Potôni.

Súťaž trvá celé letné prázdniny, teda od 1. júla 2017 do 31. augusta 2017.
Presné pravidlá možno získať na každej čerpacej stanici OMV a na www.omv.sk.