najsledovanejšie videá TOPSPEED.sk za rok 2022

10. miesto - 80 000 zhliadnutí

Prvá slovenská videorecenzia na novinku francúzskej značky Citroen C5X zaujala viac než 80 000 divákov:

9. miesto: 82 000 zhliadnutí

Autá značky KIA sú na Slovensku stále obľúbenejšie. Medzi nimi špeciálne model CEED. Videotest modernizovanej verzie, navyše s kombi karosériou zaujal viac než 82 000 divákov.

8. miesto - 95 000 zhliadnutí

Ak niekto sám najazdí na jednom aute za 7 rokov viac než 750 000 kilometrov, zaslúži si pozornosť. Nie len vodič, ale aj auto samotné. Zolo z juhovýchodného Slovenska a jeho Dacia Lodgy to dokázali. 

7. miesto . 97 000 zhiadnutí

Mnohé modely japonskej značky Suzuki patria na Slovensku k najpredávanejším a najobľúbenejším ľudovým autám. Suzuki S-Cross prvej generácie nebol výnimkou, kúpili si ho desiatky tisíc Slovákov. Keď prišla druhá generácia, mnohí boli zvedaví, aká je. Preto niet divu, že za necelý rok náš podrobný videotest videlo takmer sto tisíc divákov.

6. miesto - 103 000 zhliadnutí

Mnohí považujú malé a papierovo podpriemerne výkonné motory montované do modelu Dacia Jogger za poddimenzované. Tiež sme si to mysleli. Naložili sme preto do oboch modelov v ponuke (benzín a LPG) viac než pol tony a testovali sme ako si s tým poradia nie len v meste, mimo obce či na diaľnici, ale aj na horskom prechode.

5. miesto - 106 000 zhliadnutí

Dacia je len jednou z dvoch značiek v Európe, ktorá ponúka LPG modely. Na rozdiel od FIATu však Dacia dáva LPG do mnohých modelov v ponuke. Majú veľký úspech, špeciálne za minulý rok, keď vysoké ceny palív nemilo prekvapili celý svet. Mnohí sú preto zvedaví, ako sa značka plánuje vyvíjať najbližší čas.

4. miesto - 124 000 zhliadnutí

Aj keď si nový model Kia Sportage mnohí nemôžu dovoliť, nie len dizajnom, ale aj technológiami zaujme natoľko, že náš prvý videotest si za necelý rok pozrelo taker 125 tisíc divákov. Nový Sportage veľmi príjemne prekvapil aj nás v redakcii a súdiac podľa ich počtu na cestách, mnohí jeho čaru podľahli.

3. miesto - 130 000 zhliadnutí

Len pred týždňom publikované reportážne video na tému LED náhrad za halógeny či xenóny zaujalo širokú motoristickú verejnosť natoľko, že najmladšie video z druhej polovice decembra je dokonca v našej TOP3. 

2. miesto - 163 000 zhliadnutí

Dacia sa postupne v online svete stáva sledovanejšou a obľúbenejšou než v našich končinách dekády neohrozená Škoda. Našim najsledovanejším videotestom roka 2022 je celkom oprávnene a zaslúžene jedno z najväčších automobilových prekvapení roka - Dacia Jogger. Auto, ktoré v sebe spaja schopnosti kombi, auta s vyššou svetlou výškou crossover, miestom až pre 7 dospelých, pohon na LPG a veľmi dostupnú cenu. 

1. miesto - 202 000 zhliadnutí

Najsledovanejšie video minulého roka je, žiaľ, naša negatívna reportáž o tom, že najdôležitejšia križovatka diaľnic D1 a D4 nebude hotová ani v roku 2025. V čase, keď sme reportáž točil nebol známy ani dodávateľ, ani jej presná cena. Až koncom tohto roka sme sa v zbytočne naťahovanom a skompikovanom výberovom konaní dozvedeli, že križovatku bude stavať poľská stavebná firma, no majú na to šialených 1050 dní, čo sú takmer 3 roky! A stavať ešte ani nezačali...

zdroj foto: cz.depositphotos.com