Výfukový systém je pre správne fungovanie auta dôležitý.

V prípade, že máte so svojím autom vyššie ambície, môžete siahnuť po športovom výfukovom potrubí, ktoré priamo ovplyvňuje výkon a zvuk motora. Internetový obchod TUNING4YOU.SK má vo svojej ponuke niekoľko kvalitných výrobcov ponúkajúcich športové výfukové systémy, ktoré vášmu autu mierne zvýšia výkon a pridajú mu ten správny zvuk.

 

Top ponukou TUNING4YOU.SK sú produkty od slovinskej spoločnosti AKRAPOVIČ, ktorá vo svojom odbore patrí ku svetovej špičke. Vysokú kvalitu zaručujú dlhoročné skúsenosti zo sveta motocyklov a postupné niekoľkoročné prenikanie na trh športových doplnkov pre automobily.

 

ESHOP rovnako ponúka za vynikajúce ceny na výfukové systémy a koncové tlmiče výfukov od nemeckej značiek DTS a JOM. Vysoký výkon motora zabezpečia aj kvalitne anglické a talianske potrubia a koncovky od firiem SUPERSPORT a SUPERSPRINT.

 

Internetový obchod TUNING4YOU.SK je pre vás pripravený 24 hodín denne. V prípade potreby je pre zákazníkov k dispozícii infolinka 7 dní v týždni, kde vám odpovedia na všetky prípadné otázky.