Registrácia Prihlásenie

2nd German Cars Meeting

- Popis udalosti

2. ročník zrazu nemeckých áut a koncernových značiek na Slovakiaringu sa uskutoční 29. októbra 2016. Partnermi akcie sú Mercedes-Benz Slovensko, BMW a Šenkýř Motorsport. Šenkýř Motorsport je popredný úpravca áut BMW pre street, track a racing. Brnenský tím privezie viac ako 20 upravených áut a okrem iného predstaví podvozky KW a výfuky Akrapovic. Výhercovia tomboly sa budú môcť zviezť po okruhu so slovenskými jazdcami Filipom a Samom Sladečkom na BMW M4 GTS, BMW M3 E92 GTR a BMW M4 v úprave Šenkýř Motorsport. Špeciálnym hosťom bude Majk Spirit s jeho crew. Počas akcie bude hrať DJ. Budú tu merané šprinty, voľné jazdy na okruhu, drift tréning a centrum bezpečnej jazdy. Moderátorom akcie bude český moderátor Martin Straka. Bližšie informácie na www.german-cars-meeting.com a telefonicky na +421 918 726 915


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nový VW Golf GTI príde už do Ženevy

Návštevníci jarného ženevského autosalónu sa môžu tešiť na nový VW Golf GTI ôsmej generácie. Na jeho pohon bude aj naďalej slúžiť upravený benzínový štvorvalec 2.0 TSI. Vo verzii Performance by sa mal jeho výkon blížiť až k hranici 300 k.

Autodopravcovia uvoľnili blokované cesty

Štrajkujúci autodopravcovia uvoľnili všetky blokované úseky ciest vrátane hraničných priechodov. Štrajk však stále pokračuje a vozidlá zostávajú na mieste. Predstavitelia autodopravcov čakajú na pozvanie od premiéra a ministrov, podľa toho vyhodnotia ďalší postup.

Už sa štrajkuje aj medzi Rožňavou a Košicami

Vo štvrtok od 11.000 hod začala blokáda štrajkujúcich autodopravcov aj na úseku cesty E58 medzi Rožňavou a Košickou mestskou časťou Šaca. Blokovanie prebieha v oboch smeroch. Polícia odporúča použiť inú trasu.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE