Registrácia Prihlásenie

JSP 08

- Popis udalosti

V poradí už ôsma akcia "JAPAN STREET PARKING 08." začne už tradične o 13:00hod v Gbeloch na parkovisku pre Naftou. Tam ako obvykle pokec, foto, video a pod. Tento raz bude aj V.I.P. parking (platí pre tých ktorí dostali na poslednej akcii nálepku VIP cars JSP, parking bude pri veži na trávniku) Samozrejme získať ju môžu aj ďalší. Presun do Adamova o 15:00hod. Bufet bude otvorený takže kofolka, niečo pod zub.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE