Registrácia Prihlásenie

JSP 08

- Popis udalosti

V poradí už ôsma akcia "JAPAN STREET PARKING 08." začne už tradične o 13:00hod v Gbeloch na parkovisku pre Naftou. Tam ako obvykle pokec, foto, video a pod. Tento raz bude aj V.I.P. parking (platí pre tých ktorí dostali na poslednej akcii nálepku VIP cars JSP, parking bude pri veži na trávniku) Samozrejme získať ju môžu aj ďalší. Presun do Adamova o 15:00hod. Bufet bude otvorený takže kofolka, niečo pod zub.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Nástupca Toyoty GT86 dostane turbo

Automobilka Toyota potvrdila vývoj nástupcu súčasného kupé GT86. Novinka zostane verná filozofii ľahkého a obratného kupé, dostane však väčší a silnejší motor 2.4 16V Turbo. S veľkou pravdepodobnosťou zmení aj meno, v ktorom využije skratku GR.

Elektrické Porche Macan? O dva roky je tu

Porsche potvrdilo vývoj ďalšieho elektromobilu. Tentoraz ním bude elektrické SUV Porsche Macan. Elektromotory jeho najvýkonnejšej verzie Turbo S poskytnú výkon až 515 kW (700 k). Na trhu sa má Macan EV objaviť už v roku 2022.

Audi vydalo omaľovánky pre dospelých

„Vymaľuj si svoju vášeň“ znie heslo nových omaľovánok, ktoré vydala automobilka Audi. Chce tak podporiť zábavu v časoch, keď musíme zotrvávať doma. Hlavnými hrdinami sú aktuálne modely, youngtimery, aj veterány Audi.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE