Registrácia Prihlásenie

MOTOTV SHOW 2013

- Popis udalosti

IČO pozýva na MOTOTV SHOW 2013 3. - 6. 10. 2013 Autosalón Nitra Tento dátum si určite zapamätaj, pretože MOTOTV SHOW 2013 bude veľkolepá ! Po prvý krát na Slovensku zažiješ špičku Slovenskej Stuntovej scény na vlasntej koži a to zďaľeka neni všetko : - THE STUNT RIDERS - DRIFT - BMX - TRIAL - QUAD - MONSTER FUN STAGE - AIRBRUSH LIVE - SEXI HOSTESKY - HIP-HOP DJs - LIVE ROCKOVÉ KAPELY a kopec zaujímavých súťaží o hodnotné ceny pod jednou strechou ! Jedine na výstavisku AGROKOMPLEX NITRA - Pavilón V.


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE