Registrácia Prihlásenie

RacingWheels Day 18 Racing+Tuning zraz Slovakiaring

- Popis udalosti

Milí priatelia, vážení jazdci, Ako sa stalo tradíciou, už 9. rok pre Vas pripravujeme RacingWheels Day na Slovakia Ringu. Ide už o našu 18. akciu, ktorá sa teší stále väčšej priazni. Sobota 14.10.2017 bude patriť Vám všetkým, ktorí si chcú zajazdiť za bezkonkurenčné ceny. Jazdiť sa bude kompletná var. č. 4 – teda celý okruh – 5922m. Už tradične máme pre Vás pripravené popoludní krátke preteky na spestrenie, občerstvenie, ale hlavne veľa jazdenia. Neváhajte s registráciou a zaplatením, pretože počet voľných štartovných čísel je len 40 . Okrem iného, si môžete pozrieť a prípadne po dohode prevetrať pár nadupaných Mercedesov nášho partnera! V októbri máte poslednú šancu zajazdiť si na okruhu celý deň, pretože my a vy – ktorí tvoríme RacingWheels – tradične uzatvárame sezónu. Cena predpredaj: Štartovné jedno auto celý deň: 160 eur Doplatok za druhé auto na to isté štart. číslo: 30 eur Ďalší jazdec na registrované auto: 10 eur Cena na mieste: 190 eur – jedno auto celý deň Vstup autom do paddocku (návštevníci): 3 eura Vstup na hlavnú tribúnu neplatíte. V prípade záujmu o vyhradenie miesta pre kluby alebo väčšie skupiny áut, nás neváhajte kontaktovať! Partneri : Mercedes-Benz www.mercedes-benz.sk MT Agency www.mtagency.sk Baby-Merci www.Baby-Merci.sk TopSpeed www.TopSpeed.sk RoadLife www.RoadLife.sk DetailArt Car Deailing www.detailart.sk BeautyCarDetailing www.beautycar.sk


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE