Produktový expert importéra na inovatívne technológie Ing. Miroslav Straka detailne popisuje vybrané funkcie vozidiel, pričom odhaľuje aj niektoré skryté „finesy“, väčšine zákazníkov málo známe. V prvej fáze vyrobili tri videá zamerané na základné, každodenne používané prvky ako kľúč s diaľkovým ovládaním, bezkľúčové odomykanie a štartovanie a parkovacie asistenčné systémy. Teraz prichádzajú ďalšie tri diely:

Adaptívny tempomat a protikolízna funkcia Front Assist

Asistent udržiavania v jazdnom pruhu Lane Assist

Sledovanie slepých uhlov Side Assist a asistent vyparkovania

Doterajšia reakcia zákazníkov na tento moderný spôsob prezentácie funkcií vozidla je veľmi pozitívna, preto bude spoločnosť Porsche Slovakia v ňom pokračovať. Ako ďalšie sú v pláne prvky adaptívne svetlomety IQ.LIGHT – LED Matrix (Touareg, nový Passat) a nové internetové služby App Connect.

V priebehu budúceho roka rozšíria modelovú ponuku značky Volkswagen na Slovensku dva nové modely, prinášajúce s časti úplne novú koncepciu ovládania – nový Golf ôsmej generácie a elektrický ID.3. Nové funkcie týchto modelov a spôsob ich ovládania budú tiež názorne vysvetlené v podobe inštruktážnych videí.