SuperDRIVE LadyDay mal dve časti. Prvá skupinka mala program od 9h, druhá od 13 h. Každý začal sa hodinovou teoretickou prípravou, po krátkej prestávke nasledovala dvojhodinová prax nových poznatkov priamo za volantom. Jedným z partnerov programu pre sviatok žien bolo slovenské zastúpenie známych automobilových značiek Alfa Romeo, Fiat a Jeep. Dámy si tak okrem svojich vlastných áut mali možnosť vyskúšať aj najnovšie modely uvedených značiek. Jednalo sa o modely Alfa Romeo Giulietta so samočinnou dvojspojkovou prevodovkou TCT, úplnú novinku na našom trhu Fiat 500X a Jeep Cherokee a Renegade. Prekvapivo, najviac pozornosti si získal práve posledný menovaný. Nejedna dáma sa s týmto autom aj vyfotila. Pre mnohé dámy to bolo vôbec prvýkrát, čo si mali možnosť vyskúšať funkčnosť elektronickej parkovacej brzdy v jej núdzovom režime.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 21 obrázkov

Sprievodný program zážitku mal ďalšie tri aktivity - testovacie jazdy, odborné líčenie vďaka partnerovi Mary Kay a posedenie pri káve. Je zrejmé, že z uvedeného programu by bola najobľúbenejšia aktivita mužov testovacie jazdy. Rovnako tak asi neprekvapí informácia, že ženy najviac lákal rýchlokurz správneho líčenia. Samozrejme, ako pri každom tréningu v SuperDRIVE, aj tu dostali všetky účastníčky certifikát o absolvovaní tréningu školy bezpečnej jazdy a k tomu špeciálne darčekové balíčky od FIATu a SuperDRIVE. No medzi najväčšie zážitky patrilo objatie a decentné bozky sympatického inštruktora Nora MIKULECA. Nejeden koment na FB profile SuperDRIVE bol o tom, že instruktori sú nie len šikovní, ale aj fešáci :)

Prakticky každá dáma, aj z popoludnajšieho tréningu je odhodlaná prísť aj na vyššiu úroveň celodenného tréningu Intensiv. Spoločnosť SuperDRIVE chce týmto srdečne poďakovať obom partnerom FIAT a MaryKay za ústretovosť, ochotu a pomoc spestriť program LadyDay počas MDŽ.