Cieľom značky ProfiAuto na Slovensku je združiť do siete tie najlepšie autoservisy. ProfiAuto je totiž zárukou kvalitnej a profesionálnej siete odborníkov, ktorí majiteľovi auta poradia s výberom vhodného dielu a sprostredkujú odbornú montáž. Na slovenskom trhu prevzala záštitu nad vytvorením siete etablovaná firma AZ Car zo Žiliny. A aby nová medzinárodná značka dokázala prezentovať profesionalitu a ústretovosť, zorganizovali aj u nás akciu s názvom PitStop.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov

Ako darček prezutie a vyváženie pneumatík

Cieľom PitStopu je ponúknuť širokej motoristickej verejnosti možnosť dať si skontrolovať základné funkcie auta a zistiť v akom je stave. Profesionálni technici záujemcom, ktorí sa dostavili v posledný októbrový piatok na parkovisko Tecso v Žiline, skontrolovali kvalitu brzdovej kvapaliny, stav akumulátora, vôle v riadení a zavesení kolies, nastavenie a funkčnosť svetiel, stav stieračov a stav a tlak pneumatík. To všetko, samozrejme, úplne zadarmo. Servisy siete ProfiAuto navyše poskytli majiteľom skontrolovaných áut zaujímavý bonus vo forme prezutia a vyváženia pneumatík úplne zdarma. Vzhľadom na ročné obdobie a aktuálnu sezónu prezúvania pneumatík tak dostal každý motorista, ktorý prišiel na PitStop, hodnotný a praktický darček. Stačilo prísť do jedného zo servisov siete ProfiAuto s protokolom o kontrole PitStop a dať si odstrániť zistené závady.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov

PitStop nie je úplnou novinkou. ProfiAuto už od roku 2008 pôsobí v Poľsku, kde sú motoristi na PitStop zvyknutí. Na Slovensku sa však uskutočnil prvýkrát. Hneď prekonal všetky očakávania. Už pred samotnou akciou ľudia reagovali na avizovanú možnosť kontroly auta veľmi pozitívne. Výsledný skutočný záujem však príjemne šokoval aj organizátorov. Počas jedného dňa v čase od 10:00 do 17:00 totiž tím mechanikov skontroloval až 95 áut. To je počet, ktorý prekonal záujem na jednotlivých akciách PitStop v Čechách aj v Poľsku. Motoristi jednoznačne uvítali možnosť bezplatne sa dozvedieť stav svojho auta pred zimou. To koniec koncov potvrdil aj nepretržitý rad áut pred kontrolným stanoviskom počas celého dňa. Výsledok potešil organizátorov a povzbudil ich odhodlanie ponúknuť službu motoristom aj v budúcnosti a vo väčšom meradle. Momentálne má ProfiAuto najsilnejšie zastúpenie v Žilinskom kraji. Preto bolo logické, že pri výbere vhodnej lokality padla voľba práve na toto mesto. Na jar však s rastúcou sieťou partnerov značky ProfiAuto pribudnú aj ďalšie mestá.