Ešte koncom roka 2011 pripravili školenie pre ručné auto umyvárne v Michalovciach. Cieľom tohto školenia nebolo ani tak technické vysvetlenie produktov, ale skôr ich ekonomické využitie pri profesionálnom čistení aut. Ručné autoumyvárne tu rastú ako huby po daždi. Kedysi sme poznali len čistenie doma pred garážou, alebo niekde pri rieke. Veľa ľudí, ktorí sa takejto činnosti chcú venovať profesionálne si neuvedomuje, že je to profesia ako každá iná. Vyžaduje si maximálnu odbornosť, zanietenosť a profesionalitu. Ináč sa môže stať, že už po krátkej dobe musia túto činnosť dotovať...

Na našom trhu je veľký vyber rôznych značiek autokozmetiky. Ak niekto uvažuje o otvorení prevádzky, môže byť trochu v pomykove, ktoré produkty sú pre chod autoumyvárne nevynutné. Na školení v Michlovciach sa zúčastnili už existujúci zákazníci AUTOGLYMu, teda technické vysvetlenie produktov nutné nebolo. Zaškolenie sa sústredilo hlavne na správne vysvetlenie použitia produktov a na ich čo najekonomickejšie použitie. Pri správnom použití produktov AUTOGLYM a správnom nastavení programu služieb môžete ušetriť na nákladoch na chémiu až 55%! Ušetrené peniaze je vhodné použiť znovainvestovaním do biznisu vo forme reklamy, lepšieho vybavenia či doplnkových služieb zákazníkom.

Funkčnosť mnohých autoumyvárok je veľmi závislá na počasí. Ak prší, o tento druh služby je menší záujem. Ak však po dlhšom čase znova vyjde slnko autoumyvárne sú plné a nestíhajú poriadne ani základne umytia. Preto je veľmi dôležitá úspora času pri každej operácii. Jednoducho povedané, zefektívnenie, samozrejme s maximálnou spokojnosťou zákazníka. Pri korektnom používaní produktov AUTOGLYM dokážete ušetriť na každom programe až 1/3 času! Úlohou tohto školenia bolo tiež správne nastavenie programov služieb tak, aby sa do autoumyvárne vrátilo čo najviac spokojných zákazníkov a prípadne o nej povedali ďalším.