Počet návštevníkov deň pred koncom výstavy, teda v nedeľu večer, prekročil 100 000.

Informácie máme zo zaručeného zdroja, od vedúceho tuningovej expozície Mira Polášeka priamo z výstavy. Šéfoval pavilónu C v ktorom síce bolo minimum áut (ak si dobre spomínam, tak len 6) no o to viac iných zaujímavosti a doplnkov. Podľa neoficiálnych informácií výstaviska, počet návštevníkov deň pred koncom výstavy, teda v nedeľu večer prekročil 100 000. To je na biedny stav ekonomiky a všade strašiacu krízu určite sympatické, až veľmi dobré číslo. Keďže výstava ešte pokračovala aj v pondelok, je celkom isté, že toto číslo bude ešte o nejakých pár tisíc vyššie.

Haly boli po oba dni doslova nabité ľudmi rôznych vekových hladín od rána prakticky až do záverečnej. Vystavovatelia, ktorí dokázali zaujať programom, atrakciami, alebo zaujímavým tovarom sa po oba dni riadne obracali. Ale práve preto tu prišli. Nik z nich si teda nemôže sťažovať. Iste, nie všetci sú, či môžu byť s prínosom výstavy spokojní, ale to sa nedá nikdy a pri ničom. Autosalón Nitra prísne oko TopSpeed.sk síce sklamala, no ukázala, že aj napriek nižšej úrovni než na akú si väčšina z nás pamätá dokáže toto podujatie ponuknuť stále dosť na to, aby bol dôvod si to ešte zopakovať. Dúfame, že si zachová započatú dvojročnú periodicitu, ktorá je asi v každom ohľade lepším a rozumnejším riešením. Zdá sa, že to tak bude, lebo na stránke organizátora www.agrokomplex.sk autosalón pre rok 2012 v kalendári nie je.


Nitra, presnejšie autosalón v nej aj tento rok potvrdili, že na rozdiel od Bratislavskej výstavy je autosalón v Agrokomplexe viac celoslovenskou záležitosťou. Potvrdzujú to množstvá autobusov z mnohých, najmä stredných škôl zo všetkých kútov Slovenska.