TUNING4YOU.sk sa predajom tuningových dielov a auto doplnkov zaoberá v naozaj širokej škále. Od koberčekov, rozširovacích podložiek, výfukových koncoviek, cez sedadlá, volanty, pásy až po celé body kity, podvozkové systémy...


Ponuka je široká aj z pohľadu ceny. Nájdete v nej drobné doplnky aj vysokokvalitné diely renomovaných značiek. Vzľadom na dlhoročné skúsenosti v oblasti úpravy áut chalani z T4Y ochotne a kvalifikovane poradia, či už pri osobnej návšteve na predajni, alebo aj telefonicky. Sami členovia T4Y tímu majú za sebo niekoľko vydarených prestavieb a úprav áut, ktoré mali na domácej i zahraničnej scéne úspech. Ich rady teda nie sú len teoretické informácie, ale aj praktické skúsenosti.

Silnou stránkou firmy je široká ponuka podvozkových častí a kitov pruženia. V ponuke nájdete od športových tlmičov a pružín až po kompletné športové podvozky, podvozky s nastavením výšky a tuhosti. TUNING4YOU.sk zastupuje svetové značky, medzi ktoré patria mená ako: Weitec, DTS, KW, Bilstein, AP, Jom, Oxo... Výber je fakt široký a skoro na každé auto. Hitom posledných rokov sú prestavbové HID sady (xenónové prestavby), ktoré, v ponuke spoločnosti nechýbajú. Cena kvalitnej prestavbovej HID sady začína už od 90 €.

V predajni sa dá aj posedieť a v kľude porozprávať o najlepšom spôsobe úpravy vášho auta

V predajni sa dá aj posedieť a v kľude porozprávať o najlepšom spôsobe úpravy vášho auta