Tento rok, napriek tomu, že je už máj som na SR ešte nejazdil. Ja viem, mal by som sa ísť hanbiť do kúta. Ale, našťastie, akosi sa mi spolu s kamošmi z partie podarilo nájsť si jeden tuším štvrtkový večer čas a na miesto do krčmy sme sa vybrali jazdiť. Slovo dalo slovo. Dohoda znela o 18 h na SR v Orechovej. Nemusím vám iste zložito vysvetľovať, že reálne som tam dorazil cca o 18.45 h. Stále čosi, veď viete...Rozhodol som sa znovu prevetrať môjho starého Compacta. Chcel som zistiť, aký čas vlastne na verzii 4 dá. Na čas som ho tu predtým nejazdil. Na mieste som sa dozvedel, že sa jazdí verzia 5, lebo tu má nejaká firma event, či ako sa to teraz moderne po inglisky volá...No čo už teda? Domov preto s plačom predsa nepôjdeme. Aspoň to mám lacnejšie o 15 € za transpondér na meranie času. Verziu 5 vôbec nepoznám, aspoň som mal ten pocit, takže meranie by nemalo zmysel. Oka, neva. Kúpil som si jazdu na 30 min v adekvátnej cene 30 € v čase od 19 do 19.30 h. Bolo nás len 5 áut na trati. Hotová paráda!

SlovakiaRing - verzia 5

SlovakiaRing - verzia 5

Chodievajte jazdiť na SlovakiaRing. Len tak, povoziť sa. Večerné jazdy sú vzácna vec. Je to skvelá a vôbec nie drahá forma zábavy. V Brne ich majú pákrát ročne a máme to dosť ďaleko...

Ako mi to "šlo" rieši priložené video.

Než si ho pozriete a zistíte koľko zábavy to teda naozaj dokáže byť taká ostrá jazda po okruhu, pozrite si aj tieto fakty. Večerná jazda na SlovakiaRingu:

- doba trvania pre chalana z BA 3 h
(z BA na SR, jazdy, chladnutie, zo SR do BA)

- celkové priame náklady 55 €
(palivo 25 €, vstup 30 €) opotrebenie auta neriešim

- celkový dojem - megasuper

- funfactor - to najľepše, to najľepša zabava... veď viete :)

Rád by som vás týmto motivoval. Chodievajte sa na SR povoziť. Večerné jazdy na SR sú vzácna vec. V Brne ich majú pákrát ročne a my to máme dosť ďaleko. Je to skvelá a vôbec nie drahá forma zábavy. Tak prestaňte blbnúť v premávke a hor sa s partou na SlovakiaRing. Je to paráda! A výhovorky, že vaše auto nemá ani 200 k neobstoja. Stačí mať viac než 100 kW a primeranú hmotnosť a o zábavu je postarané.