Poburujúci pohľad, ktorý ohrozuje vývoj každého dieťaťa.

Poburujúci pohľad, ktorý ohrozuje vývoj každého dieťaťa.

Joëlle Milquetová zo stredo-ľavicovej strany Centre démocrate humaniste napísala varovný list, ktorým vyzýva automobilky k zdržanlivosti na nadchádzajúcom autosalóne v Bruseli. Podľa nej dospel čas na umravnenie autosalónov. Tieto podujatia sú predsa miestom, kde prichádzajú rodiny, deti a mladiství.

Pani ministerka zjavne nemá nič iné na práci, len hľadať problémy tam kde nie sú. Voľne prístupná pornografia na internete je v pohode. Európsku úniu a celý automobilový priemysel netrápi nič iné, len sporo odeté dievčatá, ktoré lákajú naše pohľady na autá.

Takého myšlienky neprospievajú nikomu a už vôbec nie automobilovému priemyslu. Kto bude ďalší? Návštevníčky autosalónov, ktoré budú krajšie ako bude dovolené?
Pozrite sa na ňu. Každému, komu sa to páči by mal byť dodatočne zdanený za oplzlosť a ešte k tomu aj sexizmus.

Pozrite sa na ňu. Každému, komu sa páči by mal byť dodatočne zdanený za oplzlosť a ešte k tomu aj sexizmus.

Nikto nechce zľahčovať väčšinou slovné narážky a útoky na hostesky, no s týmto výhražným listom sa jednoducho nedá súhlasiť. Problém je skôr otázkou každého jednotlivca. Každý normálny človek vie, ako sa má správať na autosalóne. Tí menej psychicky vyspelí a vychovaní jedinci, ktorí to nevedia, by mali byť skrotení inak.

Uvidíme, ako automobilky zareagujú na túto milú výzvu pani ministerky. Snáď nebude chcieť podobné myšlienky pretláčať na pôde Európskeho parlamentu vo forme návrhov opatrení, smerníc a nariadení.

Zdroj: autoforum.cz

Joëlle Milquetová- žeby tu niekto hosteskám závidel?

Joëlle Milquetová- žeby tu niekto hosteskám závidel?