Pre dovozcu značky AUTOGLYM je veľmi dôležité, aby boli produkty správne používané a aplikované. Takto sa tu vytvára kultúra tzv. detailingu, čo je vlastne veľmi detailne čistenie interiéru a exteriéru vozidiel. Priamymi prezentáciami správneho použitia chce priblížiť správny postup a výhody, keďže veľa vecí, o ktorých sa dozviete cez rôzne fóra a webové stránky sú často zavádzajúce neprofesionálne.

AUTOGLYM Slovensko ťaží z vlastných skúseností a pravidelného preškoľovania svojich ľudí technikmi a laboratóriom priamo z fabriky v Británii. „Snažíme sa stále zdokonaľovať a priniesť na Slovensky trh dostatok nových poznatkov tak aby to obohatilo našich zákazníkov, a tým prehĺbime väčšiu dôveru v značku AUTOGLYM.“


Z mnohých veci ktoré sa ľudia na týchto predvádzačkách môžu dozvedieť sú, ako správne a ako často sa starať o lak auta, interiér, disky, pneumatiky a iné. Špeciálna akcia pre AudiClub SK sa koná 21.4. (v sobotu) o 10h v Autoumyvárke Cubicon Centre v Mlynskej Doline.  Ak mate záujem zúčastniť sa tejto, alebo podobnej akcie vo Vašom regióne, neváhajte nám zaslať mail na akcie@autoglym.sk Pre rôzne iné akcie a informácie z pravej ruky stačí, ak si „likenete“ Facebook Autoglym Slovensko.