Ferrari 458 Carbon Edition je v podaní Anderson Germany veľmi zaujímavé autíčko...

Ferrari 458 Carbon Edition je v podaní Anderson Germany veľmi zaujímavé autíčko...

Základ tejto upravenej 458 Italia Carbon Edition je nový bodykit pozostávajúci z predného lízatka, výduchov na blatníkoch vpredu aj vzadu, bočných prahov, zadného spojleru a mriežok po celom aute. Áno, nie je toho mnoho, ale v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac. A samozrejme, nakoľko sa bavíme o Carbon Edition, tak všetko, na čo si spomeniete je v tomto prípade vyrobené práve z tohto ušlachtilého materiálu. Tak ako ho nájdeme aj na streche, kapote, kľučkách, spätných zrkadlách a zadnom kufri.

Už x-krát omieľaná pravda, že kolesá robia auto, je v tomto prípade platná na 100%. To čo vidíte sú 21" kúsky v povrchovej úprave, pripomínajúcej karbón. Vpredu majú rozmer 9x21" s pneu 255/30/21 a vzadu 12x22" s pneu o rozmere 335/25/22.

Ak by sa vám výkon sériovej 458 Italia zdal primalý, tak vám u Anderson Germany dokážu pomôcť. Vďaka novému výfuku a úprave riadiacej jednotky sa im podarilo vydolovať extra 53 k (pôvodný výkon je 570 k / 419 kW). Navyše máte z miesta vodiča možnosť diaľkovo ovládať úroveň hlasitosti výfukovej sústavy v troch stupňoch. Tie majú mená "dydžina, tuningový zraz a nočný návrat domov" :)

Pozrite si aj:

Novitec Rosso Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Challenge oficiálne predstavené

Hamann Ferrari 458 Italia

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 8 obrázkov