Nemecký tuningový dom HAMANN vytvoril Range Rover Mystere, ktorý je v jasnej fialovo- ružovej farbe. Teraz však nejde len o polep. SUV dostalo nový predný nárazník s väčšími otvormi pre nasávanie vzduchu a novú kapotu, svetlá plus denné LED svietenie. Bodykit rozšíril SUV vpredu o 60 a vzadu o 70 mm. Na zadnej strane došlo k výmene nárazníka a koncových svetiel.

Hlavnou výhodou tejto farby je jej dobrá viditeľnosť za všetkých podmienok.

Okrem dizajnových zmien HAMANN upravil aj 5 litrový motor V8. Štandardný výkon predstavuje 375 kW (510 k) a 625 Nm. Po úprave agregát dosahuje 390 kW (530 k) a krútiaci moment 660 Nm. Zvýšenie výkonu má na svedomí nový výfukový systém a upravená riadiaca jednotka. Range Rover takto akceleruje na 100 km/h za 6 sekúnd a dokáže dosiahnuť maximálku až 227 km/h.

 

Záujemcovia o túto úpravu si môžu vybrať z bohatej ponuky zliatinových kolies. V interiéri sa medze nekladú a HAMANN dokáže dodať širokú ponuku kože, dreva, hliníka alebo karbónu. Takže ak na seba radi pútate pozornosť, nech sa páči, HAMANN Range Rover Mystere je presne pre vás.

 

Zdroj: seriouswheels.com

Prečítajte si aj:  Zvládate pohľad na Range Rover Lipstick od Brutal Car Wraps z TN?

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 4 obrázkov