RACER DIP® je syntetický gumovitý náter, ktorý po rovnomernej aplikácii na povrch vytvára ochrannú vrstvu s vysokou flexibilitou. Napriek veľmi americkému menu, grafike aj kvalitnému baleniu ide o slovensky produkt s čiarovým kódom 858. Nanáša sa na odmastnený a čistý povrch buď striekaním, namáčaním alebo natieraním. RACER DIP® je v prípade potreby bezozvyšku a komplikácií odstrániteľný olúpaním. Podobne aj jeho aplikácia je veľmi jednoduchá. Takmer nič netreba oblepovať a skrývať. RACER DIP na nežiaducich miestach jednoducho stiahnete dole. Tekutá fólia RACER DIP® drži na princípe adhézie, čiže priľnavosti.
 

 

RACER DIP® je k dispozícii vo viacerých druhoch balenia, podľa potreby aplikácie. Najmenšie sú 400 ml spreje (vhodné pre nástrek kapoty, alebo diskov kolies). 500 a 1000 ml balenia farby v plechovke sú určené pre väčšie plochy, alebo viacero dielcov. Najväčšie balenia majú objem 4000 ml a sú vhodné pre celoprevlek auta. Na rozdiel od konkurenčných výrobkov, vďaka jedinečným vlastnostiami RACER DIPu ho nepotrebujete vo veľkých množstvách ani objemoch. Skvelý je aj fakt, že poškodené miesto nie je nutné olúpať celé a znova aplikovať kompletný nástrek. Okolie poškodenia stač ošetriť vyvinutým riedidlom RACER DIP® R03-01 a následne miesto prestriekať 2-3 vrstvami.

racer dip slovensky ciarovy kod
RACER DIP

Odstránenie neželaného, alebo starého nástreku RACER DIP je veľmi jednoduché.

Ochrana karosérie
 

Na ochranu karosérie sa najčastejšie využíva priesvitný RACER DIP® Transparent lesklá™. Už pollitrové balenie vystačí na účinnú ochranu kapoty. Litrové balenie pokryje celú prednú časť. Ak chcete tieto nástreky aplikovať vo väčšom množstve a profesionálnejšie, zvolíte balenia RACER DIP® s hustou náplňou. K nim potrebujete spomínané riedidlo RACER DIP R03-01 a striekaciu pištoľ. Nemusí byť profesionálna vysokotlaková, postačí aj elektrická fúkajúca vzduch - tvz. vysávač. Alebo vzduchová (na kompresor) s tryskou 1,8 mm. Aplikácia aj sprejmi je tak jednoduchá, že ju zvládne naozaj takmer každý. RACER DIP® sa pri nástreku nespráva ako klasická farba, strieka sa v 4 - 10 vrstvách (podľa vašej požadovanej odolnosti a životnosti). Ak vám náhodou vznikne stekanec, pri zasychaní sa do značnej miery roztiahne a ďalšia vrstva ho celkom prekryje. A odstránenie? Celkom jednoduché. S trochou sily treba začať daný dielec olupovať na jeho okraji. Keď sa pod vrstvu dostane vzduch, jednoducho sa dá celý stiahnuť dolu.

RACER DIP

Disky je možné zmeniť na nepoznanie za jedno popoludnie!

Renovácia diskov
 

Máte staršie disky pre zimu? Nevyzerajú najlepšie? Čo tak dať im nový život aby vyzerali? Riešením je RACER DIP®. Pre kvalitný prestrek v svojpomocných podmienkach garáže či pivnice odporúčame na každý disk jeden 400 ml sprej. Pre 4 disky tiež postačí jedno 500 ml balenie a 1000 ml riedidla - pri nástreku pištoľou. Najlepšie na tom je, že disky môžete striekať obuté priamo na aute! Aby ste nezastriekali aj pneumatiku, okraj pri disku oblepte, alebo medzi disk a pneumatiku nastrkajte nastrihané kartičky z tvrdého papiera alebo plastu. Napríklad takto:

Celoprevlek auta
 

Najčastejšie využitie má RACER DIP® pri celoprevlekoch nových aj starších áut. Nové hlavne pre snahu o ochranu pôvodného laku, kde je zaujímavý dizajn a farby pridanou hodnotou. Staršie naopak pre snahu zakryť pôvodný nie všade pekný lak a hlavnou motiváciou je rýchla a lacná zmena dizajnu i farby auta. RACER DIP® pri celoprevleku vydrží na aute od 1 do 3 rokov, podľa intenzity použitia. Vzhľadom k cene, ktorá sa pre celoprevlek pri malom aute pohybuje od 174 € a jednoduchosti aplikácie (robota na 6 - 8 hodín) ktorú zvládne takmer každý je to ideálne riešenie. Pri troche fantázie a zručnosti môže mať vaše auto jedinečné vzory a grafiky.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Farebná paleta
 

Aktuálne je na výber vyše 30 rôznych farieb a odtieňov RACER DIPu. Medzi nimi matné, metalické, neónové, chrómové a dokonca chameleón odtiene. Každý z týchto je možné prestriekať RACER DIP® transparentnou lesklou, ktorá pomôže vytvoriť želaný efekt finálneho vzhľadu.

KDE KÚPIŤ?
 

V rámci SR je ideálne kupovať cez eshop www.poplastuj.sk. Ak chcete aj nejakú radu, alebo kúpiť RACER DIP® v klasickej predajni, hľadajte najbližšiu predajňu s autolakmi, alebo tuningovú garáž. Partnersky je pokrytá väčšinu slovenského trhu. Členovia BMWklubu majú v eshope poplastuj.sk na tovar 5% zľavu.