Mimochodom cifra v názve predstavuje počet koní, ktoré sa ukrývajú pod kapotami každého z 20 exemplárov týchto svalnatých jedincov.

Zoznam úprav SLRka od Renntechu je aspoň tak dlhý, ako jeho terajší názov. Mimochodom cifra v názve predstavuje počet koní, ktoré sa ukrýva júpod kapotami každého z 20 exemplárov týchto svalnatých jedincov. Maximálna rýchlosť by mala pri tejto porcií sily a upravenej aeerodynamike dosiahahnuť úctyhodných 340 km/h. Spomínaný výkon zabezpečuje kompresorom preplňovaná 5,5 litrová V8ička s kompletne prekopanými extrenými aj internými dielmi vrátane vylepšeného chladenia.

Šéf firmy Hartmut Feyhl sa vyjadril k projektu 777 nasledovné: " Tento 777 koncept je kompletne novým projektom, ktorý stojí na báze SLR McLaren a má optimalizované šasi vyrobené z čistého karbónu. Mohli by sme ho nazvať street legal track car (závoďákom aj do premávky), alebo aj ako niečo, čo je opäť o krôčik bližšie k legendárnemu McLaren F1." Cena každého z 20 vyrobených exemplárov nie je známa.