2014 Autosalon Nitra Power Tuning Show

Tuningová sezóna sa ukončí na autosalóne Nitra, kde dorazí vyše stovka unikátnych mašín, ktoré sa kvalifikovali do finálového kola počas roka nazbieraním dostatočného počtu bodov v rámci daných kategórií. V triedach od "Level1" až po "Level8" bude v Nitre vystavená špička toho, čo garáže u nás doma, ale i okolitých krajinách ukrývajú. Hodnotiť sa bude v rámci každej triedy opäť exteriér, interiér, motorový priestor, čistota, lak aj mechanické úpravy a na záver výstavy sa odbornou porotou určia víťazi kategórií a určí sa takisto aj prestížna TOP osmička v absolútnom ponímaní, TOP 15 z hostí, ceny za aranžmá aj audio zástavbu. Okrem spomenutých pohárov si svoje doplnkové trofeje odovzdá takisto i redakcia motoristického časopisu Power magazine a do tohto hodnotenia sa zapoja všetky exponáty, aj tie okrem finalistov celoročného šampionátu. 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov

Chýbať nebudú ani muscle cars

Popri oficiálnych účastníkoch finále Tuning Battle si v halách Power Tuning show nájdu miesto aj iné exotické skvosty, americké muscle cars a pretekárske špeciály, o ktorých sa počas rozhovorov s ich majiteľmi verejnosť dozvie mnoho zaujímavých informácií. Ostré závodné stroje určené na štvrťmíľu budú mať svoje opodstatnenie aj vďaka skutočnosti, že sa v nedeľu odovzdajú ceny Slovenského šprintérskeho šampionátu 2015.


Doplnkový program bude už tradične veľmi bohatý, no tentokrát to bude o prekvapeniach, o ktorých predom prezradíme iba niekoľko faktov: Kolesá budú vo vzduchu, očista áut prebehne tak po našom, oklame sa gravitácia pôsobiaca aj na motocykle, pojem go-go sa tentokrát posunie od diskoték na výstavné haly, odhalia sa počmárané telá a po prvý krát sa na pôde agrokomplexu postaví aj tuningová dielňa i účelové fotoštúdio... Vstupné na Autosalón je 5€ a zvlášť sa do sekcie Power Tuning show vstupné vyberať nebude.

Ostatné informácie a harmonogram