Len nedávno vyšla prvá upútavka na nový Top Gear, ktorý odštartuje už 22. mája. Clarkson, Hammond a May zas majú v pláne ukázať svetu svoju novú show až koncom roka. Vyzerá to na skvelý program. Má to však háčik. Chlapci ešte stále nenašli relácii dobré meno. Aj keď, povedzme si na rovinu. Je úplne jedno, ako sa bude volať. Fanúšikovia chcú vidieť hlavne slávnu trojku opäť v akcii. Na mene nám predsa nezáleží! No marketing to vidí inak.

Nové propagačné video, ktoré sa odohráva „niekde v Londýne“ ukazuje, ako sa Clarkson, Hammond a May snažia vymyslieť nové meno pre show. Jeremy začne rozhovor tým, že sa kolegov spýta: „Ako dlho tomu budeme môcť hovoriť 'Zatiaľ nepomenovaná televízna show'?“. Ešte predtým poznamená, že už mesiac nemôžu nič vymyslieť.

Hammond a May povedia pár návrhov, no ani jeden neprejde. Napríklad Hammondov „Automates“ alebo „Tripod“ (statív, trojnožka), ktorý má podľa Maya niečo spoločné s erekciou. Clarkson povie pár návrhov „zo svojho sveta“ a pridá k nim niekoľko názvov albumov skupiny Genesis. May navrhne „Clarkson Hammond and May Car Show on Amazon“, no to je zasa príliš dlhé. Je jasné, že ide o reklamu. Na druhej strane je to vtipné a po dlhšej dobe vidíme opäť „starý Top Gear“. V závere videa potom môžeme vidieť dlhý hashtag „The Still Very Much Untitled Clarkson Hammond­ May Amazon Prime Show Coming Autumn 2016”. Žeby sa nová show volala takto? :-)

zdroj: motoroids